Wattpad Kitaplarında Bulunan Romantik Komedi Karakterlerinden Hangisi Sen Olurdun?

Çılgın aşk hikayelerinin döndüğü Wattpad dünyasında yaşasaydın hangi karakter olacağını söylüyoruz!


Hayatı uçlarda yaşayan Wattpad karakterlerinden hangisi sen olurdun? Fantastik dünyalarda düşmanlardan kaçarken, bilim kurguda başka evrenlere yolculuk yaparken veya yeni bir okula başlarken aşkın peşini bırakacağını sanıyorsan çok yanılıyorsun! Aşk, işte böyle günlerde kendini gösterir ve hele ki böyle bir hikayedeysen mutlaka hayatının aşkını bulsun. Kaç yaşında olursan ol, hikayeyi birlikte geçirdiğin kişi senin için doğru kişidir. Başına ne gelirse gelsin yine de birlikte olmanızı isteyecek okur bulabileceğin bu hikayelerde hangi tarafta olurdun? Aşık olan mı, aşık olunan ama sonra çok naz yaptığı için vazgeçilen ama bu sefer de kendisi aşık olan mı? Tarafını seç, teste başla!

 1. 1 Seçmen gerekirse hangisi gibi görünmeyi tercih ederdin?

 2. 2 Nasıl insanlardan hoşlanırsın?

  1. Beni karakteriyle etkileyenlerden.
  2. Herkese sert bana yumuşacık olsun.
  3. Benim peşimden koşmasın, ben onun peşinden koşayım.
  4. Çok yakışıklı/güzel olanlardan hoşlanırım.
  5. Bana itaat etsin, sözümü dinlesin biraz.
 3. 3 Herkese söyleyemediğin ama doğru olduğunu düşündüğün şey nedir?

  1. Çevremdekilerden daha zeki ve güzelim.
  2. Çok derin düşünüyorum ama çoğu insan pek sığ.
  3. Pek çok insandan daha merhametliyim ve insanları çok acımasız buluyorum.
  4. Kumaşım kaliteli bir kere, kimseye benzemem.
  5. Göründüğümden çok daha özgüvensizim.
 4. 4 Sevgilinle nasıl bir çift olmak istersin?

  1. Herkesin güzelliklerine gıpta edebileceği.
  2. Yanıma yakışan biriyle güçlü bir çift olalım.
  3. Havalı ve farklı bir çift olalım.
  4. Birbirimizi sevelim, huzurlu olalım yeter.
  5. Çok aşık olalım ve sevgilimin gözleri benden başka kimseyi görmesin, her anı birlikte geçirelim.
 5. 5 Hangi aksesuar tam senlik?

 6. 6 Biri seni kaçırmaya kalktı, önce ne söylersin?

  1. Sen benim kim olduğumu biliyor musun?
  2. Böyle şeyler de hep benim başıma gelir zaten!
  3. Bunu hak edecek bir şey yapmadım!
  4. Ecelinize susadığınızı görüyorum!
  5. İmdat! Yardım edecek kimse yok mu?
 7. 7 Hangisi tepenin tasını attırır?

  1. Yeterince asi, cesur ve farklı olmadığımın söylenmesi.
  2. Herkesin dış görünüşümün ve paramın peşinde olması.
  3. İnsan haklarını hiçe sayan aklından zoru olan insanlar.
  4. Küçümsenmek ve söylediklerimin ciddiye alınmaması.
  5. Hedeflerim için çok fazla mücadele etmem gerekmesi.
 8. 8 Hangisi senin adın olurdu?

  1. Gece - Simay
  2. Atlas - Emir
  3. Nehir - Asya
  4. Doruk - Gediz
  5. Halime - Kerime
 9. 9 Bir kıyafet tarzı seç!

 10. 10 Biri sana aşkını ilan etti ama sen ondan hoşlanmıyorsun, nasıl reddedersin?

  1. Benden sana yar olmaz, var yoluna git!
  2. Söylediğin için teşekkür ederim ama sana karşılık veremeyeceğim.
  3. Sen kimsin de benden hoşlanıyorsun!
  4. İyi güzel de ben Berke'den hoşlanıyorum.
  5. Ben seni arkadaşım olarak görüyorum.

Wattpad Kitaplarında Bulunan Romantik Komedi Karakterlerinden Hangisi Sen Olurdun?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Parlatıcılı masum kız!

  Asla makyaj yapmayı sevmeyen, hızlıca parlatıcısını sürüp çıkan güzeller güzeli bir sarışın veya güneşte renk değiştiren kumral saçlarıyla masum kız sen olurdun. Eline erkek eli değdiğinde bütün gece ağlayacağı bilindiği için hoşlandığı çocuk tarafından "Sana kıyamam" şeklinde bağışlanan şeker kızımız... Keşke kendini bu tip tabular hakkında biraz geliştirsen! Senin sınırlarına, sırf kendini üstün göstermek için sözde saygı duyan biriyle birlikte olma isteğini aş artık. Hoşlanıp hoşlanmadığından (aslında sırılsıklam aşık olduğundan) emin olamadığın, "red flag" dolu asıl çocuğun yanındaki figüran kızlardan ne kadar da farklı olduğunu duymaktan usandık. Birilerine bir şey olacağı endişesiyle veya hiç kimsenin duymadığı garip rahatsızlığınla da lütfen bayılma artık Feriha! Belirtmemiz gerekir ki parlatıcının modası da çoktan geçti!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  İçeriye girdiğinde herkesin aklını alan 1.95 çocuk!

  Öyle ki bir holding patronunun CEO oğlu olduğun odanın en uzak köşesindeki kız hariç herkes tarafından fark ediliyor. Sana çarpıp kahvesini üstüne dökecek ama acelesi olduğu için özür bile dileyemeyecek olan bu kızı ilginç bulmaktan vazgeçersen mutlu mesut bir hayat yaşayabilirsin. Sana durduk yere tokat atan, kız kardeşin olduğunu bilmediği için kıskançlık krizlerine giren kadınlara aşık olmadaki ısrarcılığın sonunu getirebilir. CEO olman herkes tarafından bilinmen anlamına gelmiyor, bundan etkilenmeyi bırak artık. Seninle ilgilenen ama "yeterince ilginç olmayan" kızları da sınıflandırmayı bırak, sen kimsin ya!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Adaleti sırtlayan cesur yürek!

  Sen ki kuytu köşelerde bir silah sesi duysan yardım etmek için sese doğru koşar, itilip kakılan bir yaşlı görsen yakışıklı ve uzun boylu suçluya "Dur! Ne yaptığını sanıyorsun sen?" dersin. Bu delikanlıyı bu zamana kadar pek reddeden olmadığı bakışlarından bellidir ama sen öyle misin? Sen azarlanan çocuk gördüğünde gözleri dolan, kutuyla dışarıya bırakılmış yavru kediyi sahiplenen bir iyilik timsalisin. Senin doğruların, prensiplerin var bir kere. Sen öyle herhangi birine aşık olamazsın. Tabii duvarları olan, dışarıya karşı çok sert, içeride kırılmış bir çocuk olan karizmatik dev hariç. Ona aşık olur ve onu gözyaşlarınla iyileştirirsin. Hikayeniz onun bir iki kere düşmanları tarafından vurulmasıyla, senin onun iyiliği için ondan ayrılmanla uzasa da en sonunda üç çocuğunuz olan bir noktaya gelecektir. Hadi göreyim seni kötülerin düşmanı emektar cesur kız!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Öfke kontrol problemli psikiyatrlık mafya!

  Çocukluğunda sevilmemiş, itilip kakılmış, türlü işkencelerden geçmiş olmasına ve iki kelimede bir öfke nöbetleri geçirmesine rağmen psikiyatr yüzü görmemiş bir mafya olurdun! Bir şekilde ağına düşmüş ama senden ayrılmayı akıl edemeyen, diğer kimseden farklı olmamasına rağmen sürekli "Sen çok farklısın, neden benden korkmuyorsun?" şeklinde darladığın kızı da kendinle birlikte delirtirsin. Eminiz ki sadece gece sarılarak uyuduğunuz ama sabah burnundan getirdiğin kızla asla huzurlu bir gün geçirmemişsinizdir. Senin gömleğini giydiği gün helalin kabul ettiğin asıl kızı da hikaye bitişinde bir doktora götür. Çocuk yapmadan bir aile terapisi alın. Hayır, senin büyük kıskançlıklarına ve bunlardan hoşlanan kıza değil de hikaye sonunda olmazsa olmazı gerçekleştirerek dünyaya gelen çocuklara yazık!

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Çirkin ördek yavrusu!

  Okulun popüler öğrencisine yarınlar yokmuş gibi aşık olmasıyla karakterize edilen, gözlük ve dağınık saçlarla tanımlanan çirkin (aslında güzel), gözleri gerçek aşktan başka her şeyi gören Betty! Sen, sana iyilik yaptığını sandığın pek gösterişli birine aşık olurdun ve sürekli görmezden gelinirdin. Kimse tarafından sevilmediğini düşündüğün anda ise mutluluğun aslında çok yakınında olduğunu fark ederdin. Tıpkı bir peri masalı gibi. Sen, bir elin parmağını geçmeyen o şanslı karakterlerden birisin. Yıllardır friendzone attığın arkadaşının aslında ne kadar hoş biri olduğunu fark edersin. Tam da onun sana olan aşkının bittiğini düşündüğün anda umutsuzca aşkını itiraf eder ve muhtemelen karşılık bulursun. Ne de romantik... Biz bu hikayeyi okurduk. Yanı başında sana avel avel bakan aşık arkadaşına iç geçirsek, sana uzun uzun sinirlensek de...

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Komik Komik
5
Komik
Tatlış Tatlış
4
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.