AirPods 3 Özellikleri Nedir? Yüksek Ses Kalitesi ile Müziğe Doyun!

Apple AirPods 3 özellikleri nedir? Apple Airpods 3 fiyatı ile olduğu kadar ses kalitesi şaşırtmaya devam ediyor!


Kablosuz kulaklıklarla ilgili adeta mucit olan Apple, 2 yıldan sonra yeni AipPods tanıtımı yaptı ve üçüncü nesil versiyonunu ön plana çıkardı. AirPods 3 fiyatı ise malum yine cep yakıyor. Eylül ayında gerçekleştirilen tanıtım etkinliğinden yalnızca 1 ay sonrasında yapılan yeni bir etkinlikte Apple yeni nesil cihazlarını tanıttı. Unleashed etkinliğinde MacBook Pro bilgisayarını ve AirPods 3 ürünlerini takdim etti. 

AirPods 3 özellikleri nedir?

İç ve dış tasarımıyla oldukça farklı bir görsel yaratılan bu üründe, yeni nesil özellikleri resmen göze çarpıyor. Sağ ve sol kulaklıktan ayrı ayrı ses veren kulaklıklardan ziyade Spatial Auido özelliği olarak bilinen 3 boyutlu müzik deneyimi sunuluyor. Bu yeni ürün, dinlediğiniz müziği ve yaptığınız telefon görüşmelerini kontrol edebileceğiniz bir güç sensörüne sahip. Ayrıca AirPods son derece tiz seslerde bile güçlü bas sağlayabilen düşük distorsiyon sistemiyle destekleniyor. Gelişmiş ses özellikleriyle yeni AirPods, sinema kalitesinde bir deneyim vadediyor. 

Tere ve suya karşı dayanıklı olan yeni nesil AirPods 3, kullanıcılara batarya deneyimi olarak da uzun süreli bir çalışma olanağı yaşatıyor. 5 dakikalık şarj ile 1 saat çalışabilen bu ürün, MagSafe ile 30 saatlik bir dinleme süresi sunuyor. Fiyat ve kalite olarak oldukça yükseklerde gezen Apple, yeni tasarımlarıyla odakları üzerine çekmeye devam ediyor. Hem daha güzel bir müzik deneyimi hem de daha doygun bas oranı ve müzik kalitesi ile ilgi çekiyor.

AirPods 3 fiyatı nedir?

AirPods 3 şimdilik ön satışta. Ancak ülkemizdeki tahmini satış fiyatı 1.999 TL civarı olacak gibi görünüyor. Bu ürüne alternatif mağazalarda ve kampanyalarla daha da düşük haline ulaşmak mümkün. Yine de resmi fabrika verilerine göre güncel fiyatlar bu şekilde karşımıza çıkıyor. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir