Evrene Sipariş Ver Dileğini Hemen Gerçekleştirsin!

Çekim yasasını anında çalıştıracak ve dileklerini tek tek önüne getirecek efsane bir ritüel: Evrene Sipariş!


Evren, ağzımızdan çıkan her şeyi bize getirmek için görevli garsonları olan, içinde her türlü yemeği barındıran kocaman bir mutfaktır. Düşüncelerimizin olumlu veya olumsuz olmasına bakmadan sadece “evet” der. Bu sebeple “Korktuğum başıma geldi.” deriz. Çünkü istemesek bile korktuğumuz şeyin frekansını yayarız ve siparişimiz evrene anında iletilir.

Bir garsonun “Emin misiniz bunu istediğinize? Tadı kötü olabilir, bunu getirmeyeyim.” dediğine şahit oldunuz mu? Evren de böyledir. Siparişinizi sorgulamaz veya size öneride bulunmaz, sizi uyarmaz. Sadece siparişi alır ve önünüze getirir. Bunu kendi yararımıza da kullanabiliriz. Yani buradan niyetlerimizi temiz ve net bir şekilde ifade edersek onlara sahip olabileceğimiz sonucunu çıkarabiliriz.

Evrene sipariş ile çekim yasasını hızlandır!

Unutmayın, çekim yasası her daim çalışır. Çünkü her daim düşünür ve yaratırız. Uygulamaya geçmeden önce ufak bir püf nokta: İsteklerimizin önündeki en büyük engel, onların olmayacağına bizi ikna etmeye çalışan bilinçaltımızdır. Bu nedenle hangi uygulamayı veya ritüeli denerseniz deneyin isteğinizin gerçekleşeceğine dair inancınız olmalıdır.

Evrene sipariş yönteminin amacından bahsedecek olursak nasıl ki bir yemeği, kitabı, kıyafeti sipariş verdiğimizde bize geleceğinden eminsek burada da dileklerimizin aynı mantıkla bize geleceğine inanırız. Bilinçaltına “Ben siparişimi verdim. O, bana gelmek için yola çıktı.” mesajını veririz.

Evrene sipariş için ihtiyacınız olan tek şey telefonunuz!

Teknolojiyi kullanarak çekim yasasını hızlandırmanız için ihtiyacınız olan tek şey telefonunuz! Yapacağınız ise yalnızca bir grup kurmak… İstediğiniz herhangi bir sosyal medya uygulamasını kullanabilirsiniz. İster Facebook, Telegram; isterseniz de WhatsApp veya Instagram…

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ı ele alalım. İzlemeniz gereken yol şu şekilde: WhatsApp’ta sadece sizin olduğunuz bir grup kurun. Bu grubun fotoğrafına ve arka planına sizi motive edecek resimler ekleyin. Grubun adını “Evrene Sipariş” olarak kaydedin. İşte grubunuz hazır! Bundan sonra yapacağınız tek şey dileklerinizi yazıp göndermek olacak. Dileklerinizi yazarken birkaç konuda dikkatli olmalısınız.

Dikkat etmeniz gereken noktalar:

  • “İstiyorum” gibi istek bildiren kelimeler kullanmayın. Örneğin, “Bir evim olmasını istiyorum.” cümlesi yerine bir eviniz olduğunda hissedeceğiniz duyguları yazın.
  • “Neler mümkün, nasıl olur da…” gibi kalıplar kullanabilirsiniz. Örneğin, “Bugün Ali’nin bana mesaj atması için neler mümkün?”
  • Yazdığınız dileği sık sık göndermeyin. Bir kere yazıp göndermeniz ve enerjinizi serbest bırakmanız gerekiyor.
  • Şükredin ve teşekkür edin. Evrene attığınız her mesajda şimdiden teşekkür etmeyi ve dileklerinize kavuştuğunuz için şükretmeyi unutmayın. Böylece benzer enerjiler birbirini çekecek ve şükredecek yeni dilekleriniz olacaktır.
  • Evrene geri bildirim verin. Basit bir dileğiniz gerçekleşse dahi bunu “Evrene Sipariş” grubunuza atıp grubun pozitif enerjiyle dolmasına izin verin. Bazı günler ise size verilmiş olanlara teşekkür edebilirsiniz.

Çekim yasası ve ritüeller ile ilgili daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.