En İyi 5 Kovboy Oyunu

Atınıza binip kasabaya hükmetmek mi istiyorsunuz? Vahşi batının agresifliğini kanınızda mı hissediyorsunuz? O zaman en iyi 5 kovboy oyunu arasından seçiminizi yapın!


En iyi 5 kovboy oyunu listemize hoş geldiniz. Bu listede kovboy oyunu oynamayı sevenler tarafından en çok beğenilen oyunları görebileceksiniz. Eğer siz de kovboy hayranıysanız ve henüz listemizdeki bu oyunları oynamadıysanız rotanızı oyunlara çevirmeniz gerekiyor. Listelediğimiz oyunlar tamamen eğlenebileceğiniz, gelmiş geçmiş en iyi kovboy oyunları arasındadır. Listede oynadığınız oyunlar varsa okuyucularımıza siz de kendi beğendiğiniz oyunları yorumlarda önerebilirsiniz!

En iyi 5 kovboy oyunu arayışınıza son vermek için listemize odaklanın. Listemizdeki oyunlar sayesinde Vahşi Batı’nın gizemli dünyasına giriş yapacaksınız. Bu dünyada şaşıracağınız, kızacağınız ve güleceğiniz birçok olayla karşı karşıya kalacaksınız. Sıradan kovboyları bir kenara atın. Dünyanın en iyi kovboyu olarak sahnelerde boy göstermeye hazır olun!

Kovboy temalı oyunlar

Vahşi Batı oyunları arasından seçim yapmak için sabırsızlanıyorsanız listemiz hemen aşağıda. Bu liste içerisinden kendinize en uygun olan oyunu seçerek eğlenceli dünyaya gelebilirsiniz.

 1. 1 Luckslinger


  Eski kovboy oyunları arasında Luckslinger adındaki bu oyun yer alıyor. Ancak 2015 yapımlı oyunu oynarken hiç de eski bir oyuna girmiş izleniminiz kalmayacak. Oyun muhteşem sahneleri ve dekorlarıyla tam olarak Vahşi Batı’yı temsil ediyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şans metreniz. Bu metrenin doluluk oranından asla gözünüzü ayırmayın. Aksi halde kendi kendinizi öldürtebilirsiniz.

 2. 2 Westerado


  En iyi kovboy oyunları PC de oynanır diyenler için Westorado müthiş bir seçenek! Oyun 2015 yapımı video oyunlar arasında yer alıyor. Ailesinin tüm üyelerini bir katliam sonucunda kaybeden ana karakterimiz bu oyunda sizi farklı maceralara sürükleyecek. Durum böyle olunca dram ve korku bir arada Vahşi Batı’da sunulacak.

 3. 3 Call of Juarez


  Siper mekaniklerinin yer aldığı bu devasa oyunda, vahşi batı atmosferini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu oyun FPS oynanışıyla sizi vahşi batıda yaşayan bir kovboy yapacak. Aksiyonu ve macerayı doruklara çıkaran bu oyunumuzun adı Call of Suarez. Listemizdeki 3. Oyun olan Call of Suarez, bilgisayar üzerinden de oynanabilmektedir.

 4. 4 Six-Guns: Gang Showdown


  En iyi kovboy oyunları mobil üzerinden oynanır diyenler için de seçeneklerimiz mevcuttur. Kovboy oyunları arasında yer alan 4. Sıradaki oyunumuz mobil tüm cihazlar üzerinden erişime açıktır. Dolayısıyla ister Android, ister iOS kullanın bu oyunu kolayca indirebilirsiniz.  Oyunda arkadaşlarınızla birlikte vahşi batıda eğlenme fırsatınız da bulunuyor.

 5. 5 Westland Survival


  Beşinci ve son oyun önerimiz yine bir mobil oyun olan Westland Survival. Oyunda birden fazla yeteneğe sahip olmanız gerekiyor. Aksi halde kendinizi koruyamaz ve kayıplar yaşarsınız. Oyunda ihtiyaca göre madencilik, ihtiyaca göre zanaatkarlık yapmanız istenmektedir. Tabii bunun yanında karakterinizin inşaat yapması da gerekmektedir. Westland Survival ücretsiz mobil oyunlar arasında bulunduğundan dolayı telefonunuza ya da tabletinize kolaylıkla indirebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir