You Dizisinin Theo Karakteri Dylan Arnold Kimdir?

3. sezonu You dizisi herkesi ekranlara kitlemeyi başardı. You dizisinin oldukça dikkat çeken karakterlerinden Theo yani Dylan Arnold kimdir?


You dizisinin Theo karakteri Dylan Arnold kimdir sorusu diziyi seyredenler tarafından sorulmaya başladı. Netflix yine herkes tarafından konuşulan bir esere imzasını atmayı başardı. 3 sezondur aralıksız bir şekilde yayınlanan dizinin yeni başlayan sezonu konusundan ziyade oyuncuları ile dikkat çekti. En fazla dikkati ve beğeni toplayan oyuncuların başında ise Dylan Arnold geldi.

You dizisinin Theo karakteri Dylan Arnold kimdir merak ediyorsanız artık telaşlanmanıza ve sabırsızlanmanıza gerek yok. Çünkü yazımızda sizlere Dylan Arnold’un kim olduğunu, hayatını açıkladık. Arnold hepinizin bildiği üzere dizide Theo karakterine can veriyor. Ancak hayat verdiği Theo karakterinden ziyade kendisinin özel yaşamı ve kişisel bilgileri daha fazla araştırılır hale geldi.

Dylan Arnold kaç yaşında?

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız "Squid Game nereden izlenir?" konumuz büyük rağbet görmüştü. Ancak You dizisinin 3. Sezonu izlenme rekoru kırmayı başardı. Çünkü dizi Squid Game’den daha fazla izlendi. Tabi dizideki Theo karakteri sürekli soruluyor.

Theo karakterini canlandıran oyuncu kim diyorsanız hemen açıklayalım. Dylan Arnold’dur. Arnold’un kaç yaşında olduğu genellikle genç kızlar tarafından en fazla sorulan soru haline geldi. 11 Şubat 1994 tarihinde dünyaya gelen oyuncu şuanda 27 yaşında. Başarılı performans gösteren oyuncuyu kariyerinde ilk kez Halloween filmiyle kendisini göstermişti. 2018 yapımı olan bu filmi seyredenler Arnold’u hemen tanımışlardır.

Dylan Arnold nereli?

Theo karakterini canlandıran oyuncuyla ilgili sorulan sorulardan birisi de nerede doğduğudur. Yaptığımız araştırmalar çerçevesinde oyuncunun ABD’nin Seattle kentinde doğduğunu öğrendik. Seattle’ın havalı imajı Arnold’un simasına sinmişe benziyor. Eğer siz de Dylan Arnold’u beğendiyseniz bunu yorumda belirtebilirsiniz. Böylece yakışıklı oyuncunun kaç beğeni aldığını görebiliriz.

Dylan Arnold’un kariyeri

You Theo karakteri çerçevesinde tanıdığımız Dylan Arnold yukarıda da belirttiğimiz üzere kariyerine ilk olarak 2018 yılında başladı. 3 senedir çeşitli yapımlarda görmeye başladığımız oyuncuyu zirveye taşıyan yapım You oldu. Dahası Netflix’in 3 sezondur başarı ve beğeni toplayan eseri Arnold için mükemmel bir seçenek haline geldi. Başarılı oyuncunun yer aldığı projeleri aşağıda görebilirsiniz:

  • 2018 yılında Halloween filminde yer aldı.
  • 2019 yılında After filminde oynadı. Filmde başarılı oyuncular arasında yer alan Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin aynı projede boy gösterme şansını elde etti.
  • 2021 yılında 2018’de oynadığı filmin devamı izleyiciyle buluştu. Halloween Kills adındaki yeni projede boy göstererek ismini bir kez daha kadroya yazdırdı. Bu filmde ise Cameron Elam karakterini üstlendi.
  • 2021 You Dizisi Theo karakterini canlandırıyor.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir