25 TL Fiyatı Olan Guild of Dungeoneering, Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Epic Games'in ücretsiz oyun dağıtım kampanyası hız kesmeden devam ediyor! Guild of Dungeoneering, Epic Games'te ücretsiz dağıtılıyor!


En popüler oyun platformlarından biri olan Epic Games bedava oyun vermeye devam ediyor. Uzun zamandır her hafta ücretli oyunları kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu, rol yapma kategorisinde bulunan Guild of Dungeoneering. Bu ve bunun gibi ücretsiz oyunlar sunarak diğer şirketlerle olan rekabetini sürdüren Epic Games, son yıllarda milyonlarca oyuncuya hitap etmeyi başardı. Bu haftaki ücretsiz oyun olan Guild of Dungeoneering, 1 GB boyutunda bir rol yapma oyunu. Bu oyunun normal satış fiyatı ise 25 TL. 

Oyuncular, 27.11.2021 saat 18.00’a kadar bu oyunu kütüphanelerine ücretsiz bir şekilde ekleyebilecek. Oyuncular bu oyunu kütüphanelerine ekledikten sonra süresiz olarak bu oyuna sahip olabilecekler. Epic Games’e henüz üye olmadıysanız ücretsiz bir şekilde üye olarak her hafta sunulan ücretsiz oyunlara sahip olabilirsiniz. Üstelik bunun için bir üst limit de bulunmuyor. Guild of Dungeoneering gibi oyuncuların beğenisini kazanan bir oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak için tek şart siteye üye olmak.

Guild of Dungeoneering nasıl bir oyun?

Guild of Dungeoneering, sıra tabanlı bir dövüş sistemini baz alan zindan keşfi yaptığınız kart oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, çizgi grafiklere sahip olmakla birlikte ilginç bir tasarıma da sahip. Oyuncular tarafından özgün olması nedeniyle beğenileri toplayan bu oyunda bir kahramanın çevresine zindan inşa etmeniz bekleniyor. Oyun toplamda 1 GB boyutunda olması nedeniyle mini oyunlar arasında değerlendirilebilir. Fakat çıkarıldığı günden beri milyonlarca kullanıcı tarafından indirilip beğeni ile oynanmakta. Ayrıca bu oyun sisteminizi yormuyor ve çok büyük gereksinimler istemiyor.

Epic Games, Guild of Dungeoneering ve benzeri birçok oyunu ücretsiz olarak sunduğu gibi GTA V gibi oyunları da zamanında ücretsiz olarak sunmuş bir platform. Bu platformu ziyaret ederek önümüzdeki günlerde sunulacak oyunları da ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.

Guild of Dungeoneering sistem gereksinimleri nedir?

Epic Games Store üzerinden indirebileceğiniz Guild of Dungeoneering oyununu oynayabilmek için bazı sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekiyor. Bu oyunu en düşük ayarlarda oynayabilmek için sahip olmanız gereken sistemin minimum özellikleri şunlar olmalı:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 11

Bu gereksinimlere sahip olmanız durumunda oyunu oynamanız mümkündür. Fakat daha iyi bir deneyim elde etmek istiyorsanız sisteminizin şu gereksinimleri karşılıyor olması gerekiyor:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • DirectX: Sürüm 11

Bu gereksinimler ise oyundan maksimum deneyimi almanızı sağlayacak. Eğer sisteminiz minimum ve önerilen gereksinimleri karşılamıyorsa yine de Guild of Dungeoneering oyununu kütüphanenize ekleyebilir ve ilerleyen dönemlerde yeni bir sisteme sahip olduğunuzda indirerek rahatlıkla oynayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.