Fiyatı Olan 24.70 TL Never Alone Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games'ten yeni bir kampanya! Never Alone ücretsiz oldu, sakın kaçırmayın!


Epic Games, her hafta ücretsiz oyunları oyunculara dağıtması ile bilinen bir platform. Ara vermeden süren bu ücretsiz oyun kampanyasına bu hafta Never Alone (Kisima Ingitchuna) isimli oyun katıldı. Bu oyunun normal fiyatı 24.70 TL. Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmak isteyen oyuncular, 27.11.2021 tarihine kadar Epic Games hesapları üzerinden bu oyunu kütüphanelerine dahil edebilecek. 

Bulmaca-platform türünde bir oyun olan Never Alone (Kisima Ingitchuna), 3 GB boyutuna sahip. Söz konusu olan bu oyun, Upper One Games tarafından geliştirilmiş. Oyunun adı her ne kadar pek bilinmese de oyun severlerin oynamaktan vazgeçmediği ve oynarken keyif aldığı bir yapım olma özelliğini taşıyor. Aynı zamanda Never Alone (Kisima Ingitchuna) oyununun Steam üzerinden de satışı yapılmakta fakat oyuncular bu oyuna ücretsiz sahip olma şansları varken Steam üzerinden ücret ödeyerek almak istemeyecektir. Bu durum da Epic Games ve Steam arasındaki rekabeti oldukça artıracak gibi görünüyor.

Never Alone (Kisima Ingitchuna) nasıl bir oyun?

Never Alone (Kisima Ingitchuna) gerçek bir öyküden ilham alınarak geliştirilmiştir. Oyun geliştirilirken Alaska yerlileri olarak bilinen İnyupik ile iş birliği yapıldığı söylendi. Bu durum oyuncuların dikkatini çekmiş olmalı ki çıktığı günden beri büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Oyuncuların büyük bir keyif alarak oynadıkları bu oyun, bir bulmaca-platform oyunu olma özelliğini taşıyor. Never Alone (Kisima Ingitchuna) çok sert geçen bir fırtınanın kaynağını bulabilmek için yola çıkan Fox ve Nuna’nın macerasını konu edinmekte. Oyunda sizin göreviniz ise bu karakterlere rehberlik etmek.

Bu oyunu, tek başınıza oynayabildiğiniz gibi bir arkadaşınızla eşli modda da oynayabilirsiniz. Eğer tek başınıza oynamayı tercih ederseniz her iki karakteri de siz yönlendirmelisiniz. Oyunun her iki seçeneği bir arada sunması da oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Never Alone (Kisima Ingitchuna) sistem gereksinimleri nelerdir?

Never Alone (Kisima Ingitchuna) oynayabilmek için sisteminizin bazı gereksinimleri yerine getirmesi şart. Aksi takdirde oyunun açılmaması, kasma ve donma gibi bazı rahatsız edici durumlarla karşı karşıya kalmanız mümkün. Bu oyunu rahatça oynayabilmek için gereken minimum sistem gereksinimlerini aşağıda sıraladık:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 5600 + 2.8 GHz
  • Ekran Kartı: GeForce 240 GT veya Radeon HD 6570
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB

Minimum bu gereksinimleri karşıladığınız takdirde oyunu oynamanız mümkün fakat çok akıcı olmayabilir. Oyunu çok daha akıcı bir şekilde oynamak için çok daha iyi bir sisteme sahip olmanız gerekiyor. Son olarak oyunu Türkçe olarak oynamak isterseniz ayrıca Never Alone Türkçe yama indirmeniz gerekecektir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir