Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Ünlü Moda Markasısın?

Işıltılı takılar, makyaj malzemeleri, şık kıyafetler... Hangi dünyaca ünlü lüks moda markası senin tarzına hitap ediyor? Testi çöz, söyleyelim!


Dünyanın en büyük markaları her geçen gün daha da büyüyor. Kıyafetler, takılar, parfümeri, makyaj malzemeleri, hatta teknolojik aletler dahi üretiyorlar. Moda haftası düzenlendiğinde en çok konuşulan markalar hep onlar oluyor. Bütün bu markaların kuruluşları da bugünleri kadar olaylı! Peki, hangisinin mottosu, tarzı tam senlik? Öğrenmek için seni teste alalım!

 1. 1 Hangi takım elbiseyi bir iş toplantısında giymeyi tercih edersin?

 2. 2 Parfüm alırken nasıl kokuları tercih edersin?

  1. Portakal, mandalina, bergamot
  2. Hindistan cevizi, vanilya
  3. Karanfil, baharatlı, acı kokular
  4. Çiçek özü ve odunsu kokular
 3. 3 Bir mağaza veya butik açacak olsan hangisi gibi dizayn ederdin?

 4. 4 Bir aksesuar seç!

 5. 5 Şimdi de tarzına yakın bir ayakkabı seçmeni istiyoruz.

 6. 6 Paris deyince aklına gelen hangisi?

 7. 7 Hangi renk kıyafetleri en fazla tercih edersin?

  1. Pembe, mor, kırmızı gibi renkleri
  2. Beyaz ve diğer açık, toprak tonları
  3. Mavi, yeşil, sarı tarzındaki renkleri
  4. Siyah ve tüm koyu tonlar
 8. 8 Günlük olarak ne tarz bir çanta tercih edersin?

Verdiğin Cevaplara Göre Hangi Ünlü Moda Markasısın?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Chanel

  Rahatlığın ve şıklığın birleştiği marka: Chanel! Kadınları sıkı korselerden kurtaran ve pantalonlarla tanıştıran marka işte bu. Bu ünlü marka senin stilinle uyuşuyor. İnciler, hırkalar, takımlar tam sana göre. Sen de bu marka gibi işe yarayan materyalleri kullanmayı seviyorsun. Devrimsel fikirlere önem veriyorsun. Yeni şeyler denemek tam sana göre. Asla olmaz denilen şeylerden harikalar yaratırsın. Oldukça becerikli ve azimlisin. Tıpkı Coco Chanel gibi!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Christian Dior

  Sen de tıpkı Dior gibi bir amaca tutunmaktan hoşlanıyorsun. Bu markanın feminizm destekçisi olduğunu bilmeyen yok. Birlik ve beraberliğe önem veriyor, kız kardeşlik temasına kuruldukları günden beri dikkat çekiyorlar. Kullanışlı ve hayal dünyasından fırlamış gibi parçalar kullanmayı tercih ediyorlar. Sen de aklına koyduğunu yapana kadar asla durmuyorsun. Dior senin için biçilmiş bir kaftan!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Gucci

  Lüks markalar arasında en yaratıcı ve yenilikçi olan Gucci tam sana göre! Çiçekler, canlı renkler, zincirler, eşarplar... Vintage ile modern görünümün birleşimi, Gucci'yi çok güzel tanımlıyor. Tıpkı senin gibi! Sen de nostaljik yaşamayı çok seviyorsun. Aynı zamanda modern yaşamı ve gelişimi de takip ediyorsun. O yüzden bu marka tam sana göre. Kalıpları aşmak ve sevilmeyeni sevmek senin işin!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Louis Vuitton

  Elit yaşamın markası Louis Vuitton tam sana göre! Her zaman giyimine özen gösterir, en kaliteli eşyayı alırsın. Bakımlı olmak ve güzel kokmak seni tanımlayan sözler. O yüzden bu marka sana çok uyuyor. Çünkü sen de marka logosunu göstermeden kıyafet giyemiyor, kalitenin isimle bağlantılı olduğunu düşünüyorsun. Etiketlere önem verirsin. Bir şeyin yalnızca estetik olarak güzel olması senin için yeterli değil. Kaliteli durması da bir o kadar önemli.

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir