Pembe Kuvars Taşı Ne İçin Kullanılır? Pembe Kuvars Taşının Faydaları Nelerdir?

Sevgi taşı olarak bilinen pembe kuvars taşı ne için kullanılır? Pembe kuvarsın faydaları nelerdir diye merak ediyorsan hemen oku!


Daha önceki yazılarımızda doğal taşların belli bir frekansa sahip olduklarını ve çekim yasası, ritüel gibi uygulamalarınızda niyetinize uygun doğal taşlar ile yapacağınız çalışmaların ne kadar güçlü ve etkili olabileceğinden bahsetmiştik. Doğal taşlarınızı aldığınız vakit ilk olarak enerjilerini temizlemelisiniz. Arındırdığınız doğal taşınızı niyetinize göre kodlayarak kullanabilirsiniz. En popüler doğal taşlardan biri olan pembe kuvars sevgi taşı, kalp taşı gibi isimlerle de bilinir. Peki, bilinen pembe kuvars taşı ne için kullanılır? Pembe kuvarsın faydaları nelerdir? Gelin hep birlikte bakalım!

Pembe kuvars; kuvars ailesinin aşk taşı olarak bilinen en popüler ve ulaşımı en kolay taşlarından biridir. Pembe kuvars, gül kuvars olarak da bilinir. Pembe kuvars en çok Japonya, Hindistan ve Güney Afrika civarlarında çıkarılır. Bu taş kalp çakrasıyla ilişkilidir. Doğrudan sevgi alma ve verme ile ilgili titreşim yayar. Pembe kuvars; Antik Yunan, Antik Mısır ve Asurlular tarafından sıkça mücevher ve dekorasyon objesi olarak kullanılmıştır. Ayrıca bu taş eski uygarlıklarda mühür ve sembol olarak da sıkça kullanılmıştır.

Pembe kuvars ne için kullanılır? Pembe kuvars taşının faydaları nelerdir?

  • Pembe kuvars; aşk, sevgi, şefkat temalarında titreşime sahiptir. Aşkı bulmak için bu taştan faydalanabilirsiniz. Daha önceleri pembe kuvars ile yapabileceğiniz aşk ritüelinden bahsetmiştik!
  • Mevcut olan ilişkinizin şifalanması ve ilişkideki alma-verme dengesinin sağlanması için bu taştan faydalanabilirsiniz.
  • Pembe kuvars ile kalp çakranız üzerinde çalışabilirsiniz.
  • Sadece aşk değil kendi öz sevginizin şifalanması için de bu taştan faydalanabilirsiniz.
  • İçsel dengeyi ve barışı sağlar.
  • Sevgi frekansını hayatınızın her alanında çekmenizi sağlar.
  • Geçmişten özgürleşmeye ve travmaların çözünü sağlar.
  • Pembe kuvars cilt bakımında da oldukça faydalıdır. Pembe kuvarsı bir masaj aleti olarak kullanırsanız cilde parlaklık ve canlılık verecektir.
  • Depresyona karşı etkilidir. Kişinin kendisi ile barışık olmasını, kendisini sevmesini ve özgüvenini arttırır.
  • Radyasyonu önler.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.