Çocuk Ruhlu Animasyon Severler İçin 5 Farklı Animasyon

Tam da senin gibi çocuk ruhlu birine uygun animasyonlar burada!


Bir sürü animasyon filmi önermek yerine seçim yapmanız kolay olsun diye en güzellerinden 5 tanesini sizin için seçtik. Eh, bizim için de zor oldu tabii. Şimdiden iyi seyirler!

Caroline

IMDb: 7,7

Caroline, Henry Selick'in yönetmen koltuğunda olduğu aynı isimli romandan uyarlama bir animasyondur. Film, Caroline ve ailesinin yeni bir eve taşınmasıyla başlıyor. Caroline'nın evde gizli, küçük bir kapı keşfetmesi ile kendini farklı, gizemli ve bir o kadar da hayallerin ötesinde bir yerde buluyor. Siz de Caroline gibi meraklı biriyseniz hemen bu animasyonu izleyip Caroline'nın macerasına dahil olun!

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2

IMDb: 6,5

İlk filmi 2016'da çıkan bu animasyon, isminden de anlaşıldığı gibi bir grup evcil hayvanın başından geçen maceraları anlatıyor. Filmi yöneten Chris Renaud; Loraks, Çılgın Hırsız ve Sing gibi popüler animasyon filmlerinde de yönetmen koltuğunda. Bu film de ilki gibi hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini kazandı diyebiliriz. Boş vaktiniz olduğunda tek başınıza ya da ailenizle keyifle izleyebilirsiniz.

Ruhların Kaçışı

IMDb: 8,6

Bir Studio Ghibli filmi ile birlikteyiz! İlk Oscar kazanan anime olan Ruhların Kaçışı, bilindik kült bir animasyon. Sevimli karakterleri, hikayesi ve yaratıcılığıyla izlenilmesi gerekenler arasında. Filmi beğenmeniz dahilinde yine Studio Ghibli filmi olan "Yürüyen Şato" animasyonuna da bakmanızı tavsiye ederim.

Anomalisa

IMDb: 7,3

Eternal Sunshine of The Spotless Mind'ın senaristlerinden biri olan Charlie Kaufman, bu animasyonunda da bize "Ne oluyor?" diye sordurtuyor. Yönetmenin gerçek bir psikolojik rahatsızlık olan Fregoli sendromunu güzelce işlediğini görüyoruz. Bu animasyon filminin yetişkinlere hitap ettiğini de belirtmek isterim.

Vincent/1982

IMDb: 8,3

Vincent, animasyon olmasının yanı sıra 6 dakikalık bir kısa film. Yazanı da yöneteni de aynı kişi: Tim Burton. 6 dakika gibi kısa bir sürede Tim Burton'un hayal dünyasına dahil olabilirsiniz. Şiddetle tavsiye edilir!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir