Zaferin ve Başarının Simgesi Defne Yaprağıyla Tüm Dileklerin Gerçek Olsun

Zaferin ve başarının simgesi olan defne yaprağı ile dileklerine çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsin!


Defne yaprağı, mitolojide kazanılan savaşlar sonunda hükümdarların ve olimpiyatlarda kazananların başına taktığı taçlarda bulunurdu. Zaferi ve başarıyı simgelerdi. Okült alanda ise korunmayı, olumsuzlukları defetmeyi simgeler. Ayrıca kâhinler, kehanet yöntemi olarak defne yapraklarını kullanırdı. Peki, defne yaprağı kullanarak dileklerimizi nasıl gerçekleştirebiliriz?

Odaklanmanız açısından tek bir tema seçmeniz daha iyi olacaktır. Örneğin bolluk ve bereket için bu çalışmayı şöyle yapacaksınız:

5 adet defne yaprağının her birine dileğinizi simgeleyen kelimeleri yazacaksınız. Bir yaprağa bolluk, diğerine zenginlik, bir diğerine para birimini veya ihtiyacınız olan miktarı yazabilirsiniz. Burada 5 sayısı değişimi anlatır. 5 adet kullanırsanız şu anki durumunuzun istediğiniz durumla değiştiğini sembolize edersiniz.

Kullandığınız yapraklardan birini cüzdanınızda saklayabilir, diğerlerini de yakarak küllerini toprağa veya havaya bırakabilirsiniz. Ritüel boyunca niyetinize odaklanıp onu zihninizde canlandırmayı, yani hayalini kurmayı unutmayın!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir