Tarot Ruh Kartıyla Ruhunun Amacını Bul!

Ruh kartını hesaplayarak ruhunun gölge yanlarını, amaçlarını öğrenebilirsin. Tarot kartlarının rehberliğiyle ilgili tüm detaylar!


Tarot uzun yıllara dayanan bir bilinçaltı okuma sanatıdır. Numeroloji, sembolizmle birlikte iç içe geçerek kişinin kendini anlamasına rehberlik eder. Tarot geçmişten günümüze enerji okuma, bilinçaltını anlama ve yol gösterme gibi konularda hep yardımcı bir rehber olmuştur. Tarot kartlarının kökeninin tam olarak nereye dayandığı bilinmemek ile beraber bu kartların enerjilerinin güçlü olduğu ise aşikar. Peki tarot ruh kartı hesaplaması ne işimize yarayacak?

Basit ruh kartı hesaplama yöntemi!

Öncelikle ruh kartı hesaplamayı daha sonra öğrendiğiniz ruh kartınız ile neler yapabileceğiniz bahsedeceğiz. Üstelik bunun için tarot kartlarına bile ihtiyacınız yok! Evet, ruh kartınız ile iletişime geçmeniz için tarot kartına ihtiyacınız yok yanlış duymadınız! Ruh kartı hesaplamalarında numeroloji dikkate alınır. 0 numaralı kart yani Joker asla ruh kartı olarak çıkmaz. 

Ruh kartını doğum tarihinizin rakamlarını toplayarak bulabilirsiniz. Örneğin; 01.05.1992 doğumlu birinin ruh kartı şöyle hesaplanır: 0+1+0+5+1+9+9+2=27 Bu sayıyı 2+7=9 şeklinde sadeleştiriyoruz. Bu kişinin ruh kartı 9 numaralı Ermiş kartıdır. Ruh kartı 10 sayısından büyük olamaz, 27, 42 gibi sayılar tekrar toplanıp sadeleştirilir. Ruh kartları için Büyük Arkana kartlarına bakmamız gerekir.

Ruh kartıyla çalışma yapmak!

Ruh kartınız Ermiş çıktı diyelim, Ermiş kartının potansiyellerini yaşıyorsunuz, yaşamalısınız demek anlamına geliyor. Ruh kartı “Ben bu dünyadan ne alacağım?”, “Ne deneyimleyeceğim?” sorularını sorar. Ruh kartınızı eğer tarot kartlarınız vara yastığınızın altına koyabilir, bir gece onunla uyuyabilirsiniz. Mesaj içerikli rüyalar gördüğünüzde bunları yorumlayabilirsiniz. Eğer tarot kartınız yoksa bu kartı arka plan yapabilir veya çıktı olarak alabilirsiniz. Ruh kartınızla meditasyon yaparak ruhunuzla iletişim kurabilirsiniz. Ruh kartınız, ruhunuzu anlamanız için iyi bir yardımcı olacaktır.

İşte kartların kısa anlamları:

0- Joker: Hayalperest, yeni başlangıçlar, düşüncesizlik, çocuk ruhlu.

1- Büyücü: Yetenekli, öz güven sahibi olma, zeki, ego sorunu, hırslı, dik başlı.

2- Azize: Sezgileri kuvvetli olan, sakinlik, danışman, koruyucu, suskunluk, içe dönük.

3- İmparatoriçe: Yaratıcı, üretken, anaç, savurgan, konforlu yaşam isteği, hassas.

4- İmparator: Otoriter, lider, sorumluluk alan, egoist, inatçı, başına buyruk.

5- Aziz: Geleneksel, inançlı, sabit, değişkenlik sevmeyen.

6- Aşıklar: Duygusal karar veren, değişken, sevgi dolu, çift karakterli.

7- Savaş Arabası: Kararlı, özgür ruhlu, uyumlu, olgun, fazla kontrolcü.

8- Güç: Güçlü, cesur, pozitif düşünen, tutkulu, korkusuz, kontrolcü, ego sorunu yaşayan.

9- Ermiş: İçe kapanık, bilgiçlik, fazla öz güven, sezgileri kuvvetli.

10- Kader Çarkı: Değişken, uyumlu, enerjik, gezgin, her şeyi oluruna bırakan.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir