Numeroloji İle Kader Sayını Hesapla!

Sayıların anlamları nedir? Numeroloji ile kader sayısını nasıl hesaplarız? Sen de vereceğimiz yöntemle kader sayını hesaplayabilirsin!


Tıpkı evrendeki her şeyin olduğu gibi her harfin ve her sayının da yaydığı bir frekans var. Numeroloji ise sayılar ve onların anlamları ile ilgilenir. Adımızdaki harflere karşılık gelen sayıların, doğum tarihlerimizdeki sayıların ve daha birçok sayının neyi sembolize ettiğini ve bunların hayatımızdaki bağlantılarını açıklamaya çalışır. Her sayının bir frekansı ve o frekansın da temsil ettiği anlamlar vardır.

Numeroloji ile kader sayını hesapla!

Doğum tarihimiz bizim kaderimiz üzerinde çok etkilidir. Astrolojik olarak tüm hayatımızı, ilişkilerimizi, kimliklerimizi doğum tarihimizin yardımıyla doğum haritalarımızda görebiliriz. Buna ek olarak doğum tarihimizdeki sayıların da hayatımız üzerinde büyük etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kader sayınızı şu şekilde hesaplayabilirsiniz: Doğum tarihiniz 01.05.1992 olsun diyelim. Şimdi de sayıları tek tek topluyoruz. 1+5+1+9+9+2=27. Tek bir rakam kalana kadar rakamları topluyoruz. Yani 27 çıkan sonuçta 2+7=9 ile kader sayımızı 9 buluyoruz.

Peki, sayıların anlamları nedir?

  • 1 Sayısı: Teklik, tek olma, benlik, yaratıcılık, ego, özgürlük bu kişilerde ön planda olur. Bu kişiler doğuştan liderdir ve yaratıcılıkları yüksektir. Hırslı ve atılgandırlar ancak öne atılırken durup düşünmeleri gerekir. Dikkatsizlik en büyük sorunlarıdır.
  • 2 Sayısı: İkili olma, ikili ilişkiler, uyumlu olma, utangaçlık bu kişilerin öne çıkan özellikleridir. Sürekli denge kurmak, arabuluculuk yapmak isterler. Detaylar içinde kaybolmamaya özen göstermelidirler.
  • 3 Sayısı: Sanat yeteneği, yaratım, üretim, çoğaltma, nazik, iyi iletişim kurma gibi özelliklerle bilinir. 3 sayısı hem 1 sayının hem de 2 sayısının özelliklerinin toplamıdır. İnsanlar ile ilişkiler çok iyidir. Disiplinli olamama ve kibir onların en büyük sorunudur.
  • 4 Sayısı: Güvenilir olma, pratiklik, sabırlı olma, sağlamlılık, olgunluk, sabitlik bu sayıya ait özelliklerdir. Bu kişiler çalışkan, sağlam adım atan, kolay birikim yapabilen insanlardır. Ancak her konuda sabit fikirli olmak bu kişiler için büyük sorundur.
  • 5 Sayısı: Aksiyon alma, özgürlük, değişim, değişkenlik, gezginlik bu kişilerin öne çıkan özelliklerindendir. Bu kişiler seyahat etmeye bayılır. Abartıya kaçmaları ve ani değişimler yaşamaları bu kişilerin en büyük sorunlarının kaynağıdır.
  • 6 Sayısı: Aşk, sevgi, merhamet, sevecenlik, uyum, arayış, kıskançlık gibi konular bu kişilerin özelliklerindendir. Sıcakkanlı ve güvenilir kişilerdir. Ancak bazen kurban bilincine girmeleri ve çok fazla fedakarlık yapmaları onların önünde büyük bir sorundur.
  • 7 Sayısı: Sezgisellik, yaratmak, var etmek, derin düşünmek, tamamlanmak, melankoli bu kişilerin özelliklerindendir. Bu kişiler içe dönük ve hassas yapılı insanlardır. Dışarıdan soğuk görünürler ve kendilerini dışarıya açmazlar.
  • 8 Sayısı: Adil olma, adalet, yöneticilik, organizasyon yeteneği, sebat bu kişiler için önemli kavramlardır. Akıllarına koydukları her işi yaparlar. Maddi yönden kazançlı ve şanslıdırlar. Kaynaklarını nasıl harcayacaklarını bilememek onlar için büyük sorundur.
  • 9 Sayısı: Romantik, sanat yetenekleri, yardımseverlik, affetme, şifacılık, rehberlik etmek bu kişiler için önemlidir. Tüm duygularını derinden yaşarlar. Adaleti sağlamak onlar için her şeyden önemlidir. Çok hassas olmaları onlara çoğunlukla sıkıntı yaşatır.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir