2021 Yılı Senin İçin Nasıl Geçti?

Güçlü kalmaya çalıştığımız 2021 yılının senin için nasıl geçtiğini tahmin ediyoruz! 2021 ile ilgili genel bir değerlendirme yapmaya var mısın?


Kimisi için zor ve çetrefilli geçen bu yıl, senin için nasıl geçti? İlişkilerinde, işinde ve diğer birçok şeyde neler hissettin? 2021 pandeminin, kişisel buhranların ve daha birçok iç karartıcı şeyin revaçta olduğu karamsar bir yıl olsa da bazılarımız için yeni fırsatlar anlamına geldi. Kim bilir, belki kaşla göz arasında müthiş bir yatırım yapıp çok kazandın, harika bir ilişkiye başladın veya dünyaya eskisinden daha iyi bakmanı sağlayacak bir şeyle karşılaştın. Dünya milyonlarca ihtimalle dolu olsa da umuyoruz ki bu yıl senin için çok güzel geçmiştir. Eğer durum bu değilse de fırsatlar ve yeni başlangıçlarla dolu yeni bir yıl geldiği için çok mutluyuz! Bu yıl da sevdiklerinle birlikte sağlıklı ve mutlu yaşamanı, geçen yıldan çok daha iyi şeylerle karşılaşmanı ve yüzünden gülümsemenin eksik olmamasını diliyoruz! Şimdi teste başla ve sonuna geldiğimiz bu yılın nasıl geçtiğini tahmin edebilecek miyiz, öğrenelim!

 1. 1 Bir şeye başlamadan önce...

  1. Başlayamayacak kadar hevesimi kaçıran bahaneler bulurum.
  2. Hep en kötü ihtimali düşünürüm.
  3. Başlamaya biraz temkinli yaklaşır ve plan yaparım.
  4. Heyecanlanırım.
 2. 2 Bu yıl en hoş olmayan şey neydi?

  1. Belirsizlik
  2. Sosyal ilişkilerin bitmesi
  3. Her yerin kapalı olması
  4. Hastalık
 3. 3 Şu an en çok neye ihtiyacın var?

  1. Yeni bir ilişkiye
  2. Sosyalleşmeye
  3. İşe girmeye
  4. Biraz mutlu olmaya
 4. 4 Hangi duyguyu çok özledin?

  1. Mutluluğu
  2. Heyecanı
  3. Neşeyi
  4. Aşkı
  5. Hayattan tatmin olmayı
  6. Huzuru
 5. 5 Yasaklar kalkınca kendini nerede buldun?

 6. 6 Son zamanlarda kendini daha çok nasıl hissediyorsun?

  1. Üzgün
  2. Kızgın
  3. Mutsuz
  4. Mutlu
  5. Nötr
  6. Sevinçli
 7. 7 Nasıl bir işe girmek isterdin?

  1. En iyi performansımı sergileyebileceğim bir iş isterdim.
  2. İş arkadaşlarımla anlaştığım bir iş isterdim.
  3. İyi maaş aldığım bir iş isterdim.
  4. İşe girmeyi hiç istemiyorum.
 8. 8 Yılın hangi mevsimi sana daha uygun?

 9. 9 Hangisinin ev arkadaşın olmasını isterdin?

  1. En yakın arkadaşım
  2. Sevgilim
  3. Ailem
  4. Evcil hayvanım
 10. 10 Tatile gidecek olsan nereyi tercih ederdin?

  1. Bulunduğum yer dışında herhangi bir yeri.
  2. Yalnız kafamı dinleyeceğim bir yeri.
  3. Deniz içersin gerisi fark etmez.
  4. Arkadaşlarımla eğlenebileceğim bir yeri tercih ederdim.

2021 Yılı Senin İçin Nasıl Geçti?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Hayatta kalmışsın!

  Geçen yıl yaptığın en önemli şey hayatta kalmayı başarmak! Yıl senin için zorluklarla, mücadele ve hayal kırıklığı ile, her gün sonraki günün derdiyle geçmiş. Sen iyi başlangıçlara aç, mutlu günlere hasretsin. Başından geçenlere, yaşadığın problemlere rağmen ayakta kalabilmeyi başarmanı takdir ediyoruz! Hiç kolay olmadığının farkındayız ama dibi görmek, bundan sonra çıkacağın anlamına gelir. Umuyoruz ki yeni yıl en çok da sana mutluluk, huzur ve sağlık getirir. Bundan sonra sadece hayatta kalma, yaşa!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  İdare ediyorsun!

  "Nasılsın" diye sorulduğunda klişe cevabı veremeyecek kadar kötü, kötü olduğunu söyleyemeyecek kadar "idare eder" bir yıl geçirmişsin. Bu nedenle senden en çok duyulan cevap bu olsa gerek. Sen zorluklara alışkın, mücadeleci bir ruha sahipsin. Bu zorlu yıl senin için yıkıcı olmasa da kolay da olmamış. Hayatın getirilerinin ve gelecekte olabileceklerin farkında birisin. Belirsizliklerden hiç hoşlanmayan yapın nedeniyle zorlanmak ve tahmin edememek seni yormuş. Umuyoruz ki sonraki yıl hayat koşulları hepimiz için çok daha iyi olur ve gelecek biraz daha kendini gösterir. İdare eden bir yıldan sonra müthiş bir yıl geçiririz!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Fena geçmemiş!

  Harika olmasa da güzel şeyler yaşadığın bir yıl geçirmişsin. Hayata iyi yerden bakmayı ve elindekilerin değerini biliyorsun. Zorlayıcı zamanlarda arkadaşlarına destek olan, geniş bir perspektife sahip pratik zekalı birisin. Bu da hayattaki fırsatları değerlendirmeni kolaylaştırıyor ve zorlukların üstesinden kolaylıkla gelmeni sağlıyor. Güçlü karakterin sayesinde olağanüstü durumlardan bir şekilde karlı çıkmayı başarıyor ve çevrendekilere destek oluyorsun. Yeni yılda metanetin için ödüllendirildiğin, hak ettiğin değeri gördüğün müthiş zamanlar diliyoruz!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Tam anlamıyla harika!

  Hiç beklemediğin olaylar dizisiyle harika bir yıl geçirmişsin! Ne mutlu sana. Böyle güzel şeyler yaşamayı tahmin etmemiş olsan da kurduğun yeni ilişkiler ve kariyerinde geldiğin nokta seni mutlu ediyor. Bu yıl, bundan sonra gelecek güzel yılların başlangıcı olsun ve yeni yılda çok daha güzel şeyler başına gelsin! Çünkü iyi niyetin ve azimli kişiliğinle bunu en çok sen hak ediyorsun! Bu yıl başaramadıklarını sonraki yıl mutlaka başaracağına inancımız tam. Sonuçta 2021 gibi bir yıldan bile zaferle ayrılan birisin, senden her şey beklenir!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.