Birinin Sizi Aramasını veya Mesaj Atmasını İstiyorsanız Bu Ritüel Tam Size Göre!

Telefon beklediğiniz biri mi? Veya mesaj atsın diye özlemle beklediğiniz eski sevgiliniz? İşte bu basit ritüel ile her şey mümkün!


İnsan beyni çevreye belli frekanslar yayar. Daha sonra bu frekanslar onlarla uyumlu olanlarla eşleşir ve bir araya gelir. Bunun zamanlaması herkes ve her beyin için farklıdır. Çekim yasasının temeli de budur zaten. Bir şeyi düşündüğünüzde ve odaklandığınızda o şey iyi de olsa kötü de olsa bir şekilde sizi bulacaktır. Çünkü çekim yasası için iyi veya kötü, olumlu veya olumsuz, gibi ayrımlar yoktur!

O halde işlem çok basit! Yapılacak şey dileğiniz ile aynı frekansa gelmenizdir. Bazen o frekansa gelmek için de birtakım bilinçaltını uyaran davranışlarda bulunmamız gerekebiliyor. Bu da ritüel olarak değerlendirdiğimiz olaya denk geliyor. Eski sevgilinizin sizi aramasını veya mesaj atmasını istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ya da bir iş yerinden haber bekliyorsanız veya iş başvurusu için arama bekliyorsanız, sevdiğiniz bir arkadaşınızın sizi aramasını istiyorsanız bu mesaj attırma ritüelini deneyebilirsiniz!

İşte mesaj attırma ve aramasını sağlama ritüeli!

Bu ritüel için öncelikle bazı renklerin enerjisinden ve yaydıkları frekanslardan faydalanacağız. Bu sebeple mümkün olduğunca aynı malzemeleri bulmaya çalışmalısınız. Burada amacımız renklerin frekanslarını ve sembolizmalarını kullanmak böylece bilinçaltının tetiklenmesi sağlayıp hem inancı kuvvetlendirmek hem de çekim yasasını hızlı bir şekilde çalıştırmak.

Hazırsanız başlayalım. İlk önce bu ritüelde kullanacağımız malzemeler sarı bir kağıt ve kalem. Bir de telefonunuzun arka planı için kullanabileceğiniz sarı renginin çok yoğun ve ağırlıkta olduğu dileğinize uygun bir görsel! 

Sarı renk iletişimi temsil eder bu sebeple sarı rengini kullanmamız oldukça önemli. Sarı renkli kağıda aramasını veya mesaj atmasını istediğiniz kişinin adını yazarak o kişi ile ilgili düşündüğünüz zaman aklınıza ilk gelen 3 kelimeyi yazın. Ardından “beni ara” veya “bana mesaj at” yazıyorsunuz. Bu cümlenizin yanına telefon simgesi veya hangi uygulamadan size ulaşmasını istiyorsanız o uygulamanın imgesini küçük bir şekilde çizebilirsiniz.

Kağıdı iki elinizde tutarak o mesajın ve aramanın geldiği ana odaklanın. Tam şimdi o beklediğiniz arama gerçekleşti nasıl hissediyorsunuz? O hisse odaklanın konuşmayı aklınızdan geçirin ve daha sonra kağıdı telefon kabınızın içine saklayın. İkinci aşama ise sürekli iletişim frekansında kalmanız için telefonunuzun arka planına sarı rengin ağırlıklı oluğu bir görsel ekleyin. Telefona her baktığınızda iletişime açık olduğunuzu hatırlayın!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir