Can “Closer” Çelik Kimdir?

Dünya çapında tanınmış profesyonel League of Legends oyuncusu olan Can Çelik Kimdir? Nerede doğmuştur? Hangi takımda oynamaktadır?


Profesyonel League of Legends oyuncusu olan Can Çelik, 29 Eylül 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Profesyonel e-Spor kariyerine Royal Bandits takımı ile başladı. Daha sonra çeşitli takımlarda oynayıp 2018 yılının sonlarına doğru eski takımı Royal Bandits’e geri döndü. Döndükten sonra takımıyla beraber harika performanslar sergileyip TLC 2019 Yaz Sezonu’nu şampiyon tamamladılar.

Can'ın başarıları uluslararası takımlarda adının duyulmasını sağladı. Golden State Warriors basketbol takımının e-Spor şubesi Golden Guardians takımından gelen teklifle yurt dışına açıldı. Kısa sürede Amerika'ya ayak uyduran Can Çelik, başarılarına başarılar katmaya devam ediyor.

Profesyonel League of Legends kariyerine devam etmesinin yanı sıra Twitch platformu üzerinden yayınlar açmaktadır. Keyifli sohbetiyle kendini izlettirmeyi başaran Can Çelik, öğretici LoL videolarıyla da tanınmaktadır. Ayrıyeten YouTube kanalı bulunuyor ve bu iki büyük platformda da geniş bir kitleye sahiptir. Profesyonel kariyerine 100 Thieves takımında devam eden Closer, uzun yıllar adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Can Çelik'in sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir