12 Yaşından Beri YouTuber Olan Buket Sena Özdemir Kimdir?

Genç yaşta adından söz ettirmeye başlayan Buket Sena Özdemir kimdir? Nerelidir? Buket Sena Özdemir'in YouTube içerikleri ne ile alakalıdır?


Buket Sena Özdemir, 17 Ağustos 2001 tarihinde doğmuştur. İstanbul’da yaşayan Buket Sena, aslen Erzincanlıdır. Aslan burcudur ve 170 cm boyundadır. Kadir Has Üniversitesinde Görsel İletişim Tasarımı okuyan Özdemir, 12 yaşındayken “Moda Benim Hayatım” adıyla YouTube’a başlamıştır. Zamanla kendini geliştiren Buket Sena Özdemir’in 900 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Aşk hayatı merak ediliyor!

Özdemir, geçmişte zorbalığa uğramış olsa dahi YouTube’a video atmaya devam etmiştir. Sosyal medyada sakarlıklarını, hatalarını dahi paylaşan Buket’e en çok sorulan soru ise aşk hayatı oluyor. Ege Can Sal ile Buket Sena Özdemir’in sevgili olduklarına dair düşünceler olsa da ikili sadece yakın arkadaş olduklarını belirtti. Kuvvetli dostluklarını ikilinin videolarında görmek de mümkündür.

Memnun olmadığı şeyi asla yapmıyor.

“Moda Benim Hayatım” adıyla tarzını ortaya koyan Buket Sena Özdemir, birkaç sayfada modellik yapmıştır. YouTube’a daha çok vlog tarzı içerikler yüklemekten hoşlandığını belirtmektedir. Aynı zamanda en sevdiği rengin mor, en sevdiği sanatçının ise Teoman olduğunu söylemiştir.

“Ben istediğim neyse onu yapıyordum. 12 abonem olunca bile ablamla kutlama yapmıştık. O zamanlar işlerin beni daha çok sevindirecek yerlere geleceğini bilmiyordum tabii.” diyen samimi YouTuber, memnun olmadığı şeyi asla yapmadığının altını çizdi. Takipçilerinin yalnızca takipçi olmadığını, aynı zamanda arkadaşları da olduğunu söylemiştir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.