Netflix’te Bu Ay Ne Var: 2021 Ağustos Netflix Takvimi

İzleyecek bir şeyler bulmakta zorlanıyor musunuz? Sizler için derlemiş olduğumuz Netflix ağustos takvimini incelemeye ne dersiniz?


Netflix’in kütüphanesi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Aralarında Shazam ve Venom gibi gişe rekortmeni yapımlarla birlikte, birçok yeni orijinal içeriklerin de bulunduğu Netflix ağustos ayı içerikleri sizlerle. Şimdiden iyi seyirler dileriz!

 1. 1 Resident Evil


  Yayın Tarihi: 1 Ağustos
  Kategori: Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera, Korku

  "Gizli bir laboratuvardaki araştırmacıların zombiye dönüşmesinin ardından devlet, salgını kontrol altına alması için seçkin bir ekip gönderir."

 2. 2 World Trade Center


  Yayın Tarihi: 1 Ağustos
  Kategori: 
  Uyarlama, Aksiyon, Dram

  "Tehlikeli şartlar altında çalışan bir kurtarma ekibi, Dünya Ticaret Merkezi binasının trajik çöküşünün ardından enkaz altında sağ kalanları bulmak için işe koyulur." 

 3. 3 Shazam


  Yayın Tarihi: 2 Ağustos
  Kategori: 
  Aksiyon, Macera, Fantastik

  "Evlatlık alınan bir genç kalbinin saflığını ortaya koyunca yetişkin bir süper kahramana dönüşme becerisi kazanır. Artık şehrini günahkâr kötülere karşı savunmalıdır."

 4. 4 Sır Yuvası


  Yayın Tarihi: 4 Ağustos
  Kategori: 
  Korku

  "Evliliklerini kurtarmak isteyen genç bir çift iyi bir teklifi kabul ederek hayallerindeki eve taşınır. Ama rahatsız edici olaylar, evin karanlık mazisini ortaya çıkarır."

 5. 5 Control Z I 2.Sezon


  Yayın Tarihi: 4 Ağustos
  Kategori: 
  Gençlik, Drama

  "Luis adına intikam almak isteyen biri, lisenin öğrencilerini ve öğretmenlerini hedef alırken Sofia bu yeni gizemi çözmek için kolları sıvar." 

 6. 6 Venom Zehirli Öfke


  Yayın Tarihi: 5 Ağustos
  Kategori: 
  Fantastik, Aksiyon, Macera

  "Uzaylı bir simbiyotla birleştikten sonra olağanüstü süper güçler kazanan muhabir, çılgın bir bilim insanına karşı ölüm kalım mücadelesine girişir."

 7. 7 The Swarm


  Yayın Tarihi: 6 Ağustos
  Kategori: Bağımsız Yapım, Korku

  "Bekâr bir anne yüksek proteinli gıda olarak çekirge yetiştirir. Ancak onların üremesini sağlamakta zorlanır. Ta ki çekirgelerin kana olan düşkünlüğünü fark edene kadar."

 8. 8 Delidolu 3


  Yayın Tarihi: 11 Ağustos
  Kategori: 
  Uyarlama, Romantik, Gençlik

  "Hazırladığı yapılacaklar listesiyle üniversite öncesindeki son yaz tatilinin keyfini doyasıya çıkarmaya hazırlanan Elle, Noah ve Lee konusunda bir karar vermelidir."


 9. 9 Brand New Cherry Flavor


  Yayın Tarihi: 13 Ağustos
  Kategori: 
  Uyarlama, Dram, Korku

  "1990'ların başında film çekme hayaliyle Hollywood'a gelen bir kadın kendini seks, sihir, intikam ve yavru kedilerle dolu tuhaf bir halüsinasyonun içinde bulur."

 10. 10 Beckett


  Yayın Tarihi: 13 Ağustos
  Kategori: Aksiyon, Macera

  "Yunanistan'da geçirdiği trajik bir kaza sonrası kendini siyasi bir komplonun ortasında bulan Amerikalı bir turist, onu öldürmeye kararlı olan suikastçılardan kaçar."

 11. 11 Grace The Possession


  Yayın Tarihi: 15 Ağustos
  Kategori: Korku

  "Üniversiteye başlayan Grace, evindeki baskıcı ortamdan kurtulmuştur. Ancak onu ele geçirmeye kararlı olan şeytani güçler yeni hayatında da ona musallat olur."

 12. 12 The Final Girls


  Yayın Tarihi: 15 Ağustos
  Kategori: Korku, Komedi

  "Genç bir kız, hayatını kaybeden annesinin 20 yıl önce rol aldığı, kült hâline gelen popüler korku filmi "Kan Banyosu Kampı'nın kurgusal dünyasında mahsur kalır."

 13. 13 The Curse Of La Llorona


  Yayın Tarihi: 16 Ağustos
  Kategori: Korku

  "1970'lerin Los Angeles'ında sorunlu bir bekâr anne, çocuklarına şeytani bir varlığın musallat olmasıyla bazı halk masallarının gerçek olduğunu keşfeder."

 14. 14 The Defeated


  Yayın Tarihi: 18 Ağustos
  Kategori: 
  Suç, Gerilim

  "Amerikalı bir polis, 1946 yılında Berlin'de hem kayıp kardeşini arar hem de acemi bir Alman polisin şehri kasıp kavuran şiddet suçlarıyla mücadele etmesine yardımcı olur."

 15. 15 Sweet Girl


  Yayın Tarihi: 20 Ağustos
  Kategori: Aksiyon, Macera, Dram

  "Hayatının aşkını bir ilaç şirketinin açgözlülüğü yüzünden kaybeden ve bu dünyada kızından başka kimsesi kalmayan bir adam, adaletin yerine gelmesini sağlayabilecek mi?"

 16. 16 The Witcher Nightmare Of The Wolf


  Yayın Tarihi: 23 Ağustos
  Kategori: Uyarlama, Fantastik, Anime

  "Yoksulluktan kaçıp witcher olan Vesemir, para ve şöhret için canavar öldürür. Ama yeni bir tehdit ortaya çıktığında tanıdık bir iblisle ve geçmişiyle yüzleşmesi gerekir."

 17. 17 A Dog's Way Home


  Yayın Tarihi: 25 Ağustos
  Kategori: 
  Aile, Dram, Uyarlama

  "Evini özleyen sadık bir köpek, sahibiyle tekrar buluşmak için Amerika'yı baştan başa kat ettiği, zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkar."

 18. 18 Luce


  Yayın Tarihi: 29 Ağustos
  Kategori: 
  Dram, Bağımsız Yapım

  "Hem örnek bir öğrenci hem de parlak bir sporcu olan genç ve onu evlat edinen ebeveynlerinin görünüşteki huzur dolu hayatı, rahatsız edici bir keşifle altüst olur."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
5
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.