Sevgililer Gününde Gamer Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Gamer sevgilinize alacağınız hediyeye karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz!


14 Şubat yaklaşıyor! Sevgiline alacağın hediyeye hala karar verememiş olabilirsin. O kadar çok çeşit var ki… Biz de oyun bağımlısı sevgilin için alabileceğin 5 hediyeyi senin için bir araya getirdik. Sevgilin bunlardan birine bayılacaktır!

Gaming Mouse

İyi bir mouse, özellikle FPS tarzı oyunlarda galibiyetin anahtarıdır. Biz de sizin için oyuncu sevgilinize alabileceğiniz en iyi mouseları listeledik.

Mousepad

Mousepadlar her zaman oyuncular için en önemli ekipmanlardan olmuştur. Mousepadler farenin kaymasını önler ve aimi iyileştirir. Sizin için hediyelik mousepadleri listeledik!

E-Pin

E-Pinler; oyunlarda, farklı platformlarda ücretli satın alımlar yapmamıza yardımcı olan kodlardır. Oyunlarda veya bazı sitelerde E-Pin fiyatlarının yüksek olduğunu görebilirsin ama gözün korkmasın, bu noktada sana yardımcı olacak bir site önerimiz var: Turkpin.com. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz Türkpin, piyasada bulunan birçok 3. parti E-Pin satıcısının ana dağıtımcısı olduğu için fiyatlar diğer sitelere kıyasla daha uygun. Ayrıca bizim referans kodumuzla üye olursanız direkt 5. seviyeye ulaşmış oluyor ve daha indirimli fiyatlara ulaşıp bonuslar kazanabiliyorsunuz.

Not: Bunlar örnek miktarlardır, siteden dilediğiniz miktarda E-pin satın alabilirsiniz. Örneğin sitede 5000, 2800, 1000 V-Buckslar da mevcut. İndirimli fiyatlara ulaşabilmek için referans kodumuzla üye olmanız gerektiğini unutmayın!

Referans kodu: 601c3544dc22d

Gaming Klavye

Klavyeler PC oyuncularının vazgeçilmezi! Her ne kadar yetenek önemli olsa da iyi bir klavye zafere giden yolda önemli unsurlardan biridir. Gamer sevgiliniz için alabileceğiniz klavyeleri sizin için listeledik!

Gaming Kulaklık

Bir gamerı kulaklıksız düşenmek imkansız! Gaming kulaklık hem oyunu tamamiyle hissetmeniz hem de rakiplerinizin ayak seslerini duymanız için ideal cihazlardır. Biz de sevgilinizi mutlu edecek kulaklıkları listekledik.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.