Leslie Sansone Kimdir?

Evimizden hiç çıkmadan bizi kilometrelerce tempolu yürüten, egzersiz yapmaktan hoşlanmayanların bile takip ettiği Leslie Sansone kimdir?


Leslie Sansone 14 Şubat 1961 yılında Pensilvanya’da doğdu. Kova burcu ve üç çocuk annesi olan Leslie; Amerikalı bir fitness eğitmeni, programcı ve dört kitabı bulunan bir yazardır. 1980 yılından beri aktif olarak fitness ile uğraşmaktadır.

Leslie Sansone 18 yaşındayken yaşadığı bölgenin kilisesinin bodrumunda fitness dersleri vermeye başlamıştı. Ancak insanların o dönem yeterince ilgi göstermemesi sonucu yeni bir yöntem buldu. Aerobik ve yürüyüş programından oluşan eğlenceli bir set hazırladı. Ardından bir öğrencisinin tavsiyesi ile çalışmalarını videoya alarak adını herkese duyurmayı başarmıştır.

Kendisinin konu üzerine olan felsefesi, yerimizden ayrılmadan yapacağımız yürüyüşle bile bedenimizin zinde kalabileceği üzerinedir. Yürüyüş ile stres atarak hem bedenin hem de ruhun zindeliğini korumak amaçlı geliştirdiği bu program milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Ayrıca Leslie Sasone'un spor ile alakalı dört kitabı bulunmaktadır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum