Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu, evcimen ve koruyucu doğasıyla tanınan bir burçtur. Yengeçler, ailesine ve yakın arkadaşlarına karşı son derece şefkatli bir tutum sergiler. Arkadaşlık ilişkilerinde bir kere bağlandıklarında, bu ilişkiyi uzun süreli hatta sonsuza kadar sürdürmek isterler. Ailesine veya yakın çevresine zarar veren kişilere karşı ise cesurca mücadele ederler. Akraba ve arkadaşlarını savunurken içlerindeki çekingenlik ve utangaçlık duygularını bir kenara bırakırlar. Peki, yengeç burcu kadını özellikleri nelerdir? Gelin, birlikte inceleyelim… 

Yazımızın devamından; yengeç burcu kadını özellikleri nelerdir? Yengeç burcu kadını nasıl fiziksel özelliklere sahiptir? Yengeç burcu nasıl bir karaktere sahiptir? Yengeç burcu kadını aşk ve cinsel hayatı nasıldır? Yengeç burcu kadınının kalbine giden yol nedir? Sorularının ve daha fazla sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: İkizler Burcu Kadını Özellikleri 

Yengeç Burcu Kadınının Genel Özellikleri 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadınları, doğum tarihleri 21 Haziran ile 22 Temmuz arasına denk gelen kişilerdir. Hayatlarında memnuniyeti ön planda tutarlar. Anaç bir ruha sahip olan yengeç burcu kadınları, her zaman koruyucu bir rol üstlenirler. Aileleri ve arkadaşları kendileri için büyük önem taşır. Yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmek için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler. Başkalarını mutlu etmek için kendi mutluluklarını feda etme konusunda isteklidirler. Yengeç burcu kadınları, sezgileri ve duygusal yönleriyle tanınırlar. Ay’ın etkisi altındaki yengeç burcu kadınları duygulara büyük bir önem verirler. Yengeç burcu kadını genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir; 

Doğum tarihi: 21 Haziran-22 Temmuz 
Yönetici gezegen: Ay 
Element: Su 
Renk: Gümüş 
Uğurlu günü: Pazartesi  
Uğurlu taşı: İnci ve Yakut 
Karşıt burç: Oğlak 
Vücutta temsil ettiği yer: Mide 
Enerji: Yin enerji 
Şanslı sayı: 2 
En uyumlu burç: Oğlak ve Boğa 

İlginizi Çekebilir: Boğa Burcu Kadını Özellikleri 

Yengeç burcu kadını nasıl biridir? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz: Yengeç burcu kadını, sevdiklerine ve ailesine büyük önem veren bir yapıya sahiptir. Her zaman yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler. Başkalarını mutlu etmek adına kendi mutluluklarını feda etme konusunda isteklidirler. Sezgilerine ve duygusal zekalarına güvenen yengeç burcu kadınları, hassas bir doğaya sahiptir. Ay tarafından etkilenen yengeç burcu kadını, duygulara büyük bir önem verirler ve bu duygularla hareket ederler. 

Yengeç burcu kadını en belirgin özelliği duygusal ve sakin yapısıdır. Anaç ve merhametli duygulara sahip olan yengeç burcu kadınları, duygularını yoğun bir şekilde yaşarlar. Aynı anda hem mutlu olabilirler hem de üzülebilirler, bu da onların duygusal dalgalanmalarını hızlandırır. Eleştirilmekten hoşlanmayan yengeç burcu kadınları, başkalarını eleştirmek yerine desteklemeyi tercih ederler. 

Yengeç burcu kadınları, sevdikleri bir erkeği benimseyerek ve bir yuva kurarak mutluluğu bulurlar. Aşkı içlerinde derinden hissederler ve kolaylıkla bağlanırlar ve bir kez bağlandıklarında da kolayca vazgeçmezler. Yengeç burcu kadınları, karşılıklı bir tutum beklerler ve karşı taraftan da aynı derecede değer görmek isterler. Bu burcun kadınları için, erkeğin kendilerine verdiği değer son derece önemlidir ve gereklidir. 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadınları oldukça yaratıcıdır. Bahçe işleriyle uğraşmaktan, resim yapmaktan, yazmaktan ve dans etmekten keyif alırlar. Duygusal ifadelerini olumsuz bir şekilde dışa vurmak yerine, hissettiklerini sanatları aracılığıyla ifade edebilirler. Yengeç burcu kadınları maneviyata büyük önem verirler, bu nedenle onların hoşuna gidecek şeyler arıyorsanız, manevi duygularını canlandıracak unsurlara odaklanmalısınız. Sevdikleri insanlara değer veren yengeç burcu kadınları, karşılığında büyük beklentiler içinde olmazlar; sadece takdir edilmek isterler. 

Yengeç burcu kadınları, tutarsız davranışlardan hoşlanmazlar. Disiplinli bir yapıları vardır ve bu disiplini bozabilecek öngörülemeyen durumları sevmezler. Ayrıca, her zaman planlı ve programlı olmaya çalışırlar, bu yüzden onların planlarının dışına çıkmak hoşlarına gitmez. Yengeç burcu kadınları, karşılarındaki kişide şefkat ararlar; eğer şefkat eksikse, yengeç burcu kadınını kaybetmeye hazır olmalısınız. Kargaşadan hoşlanmayan yengeç burcu kadınları, sakin ve huzurlu ortamlarda kafalarını dinleyebilecekleri yerleri tercih ederler. 

İlginizi Çekebilir: Koç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadınının fiziksel özellikleri nelerdir? Yengeç burcu kadınları, fiziksel olarak genellikle soluk bir cilde, beyaz ten rengine, orta ve kısa boya sahip olurlar. Yuvarlak bir yüze ve çoğunlukla gri veya mavi gözlere sahiptirler. Saçları mat ve kahverengi tonlarında olabilir. Tartışmasız güzellikleriyle dikkat çeken yengeç burcu kadınları, Ay gezegeninin etkisini taşıyan bir güzelliğe sahiptirler. Gençliklerinde vücut yapıları genellikle güzeldir. Ancak yaş ilerledikçe, kiloya dikkat etmezlerse dolgun bir vücut şekli ortaya çıkabilir. 

Yengeç Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını olumlu özellikleri şu şekildedir: Yengeç burcu kadınları, evlerine düşkün, hassas düşünen ve anaç bir sevgi ile beslenen kadınlardır. Yengeç burcu, saf bir sevgiyi temsil eder. Duygusal yapılarıyla öne çıkarlar ve anne olmak için mükemmel niteliklere sahiptirler. Kendilerinden çok başkalarını düşünmeye programlanmış olan yengeç burcu kadınları sevecen, sadık, sezgisel ve koruyucu olurlar. Detaylara önem veren yengeç burcu, karşısındaki kişinin de aynı şekilde detaylara önem vermesini bekler. Derin düşünen bir yengeç burcu, sizi incitmekten kaçınmak için elinden geleni yapar. İnce düşünce yapısına sahiptirler. Ayrıca, yengeç burcu kadını son derece sadıktır ve güven duygusunu size sağlamak için ellerinden geleni yapar. 

Yengeç Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri 

Yengeç burcu kadını olumsuz özellikleri ise şu şekildedir: Yengeç burcunun bazı olumsuz özellikleri bulunmaktadır. Bazen aşırı duygusal olabilirler. Yengeçlerle iletişim kurarken söylediklerinize dikkat etmek önemlidir, çünkü sizin için normal olan bir konu veya söylem, onlar için hassas bir durum olabilir. Yengeç burçları kinci olabilir. Eğer bir konu veya kişi onları üzdüyse, affederler ancak olayı kolay kolay unutmazlar. Yengeç burcu bazen melankolik bir yapıya sahip olabilir.

Takıntılı olan bir yengeç, birine saplantı yapmışsa kolay kolay vazgeçmez ve bu bazen bağımlılık oluşturabilen bir davranışa dönüşebilir. Yengeç burcu kadınları karmaşık duygularıyla da tanınabilir. Bazen size çok yakın olabilirken bazen aranızda büyük mesafeler olabilir. Yengeç burçları şüpheci olabilir. Etraflarında olup bitenlerden habersiz olduklarında şüphe duyabilirler. Her küçük ayrıntıyı sorgulayabilir ve yalan söylemediğinizden emin olmak için ellerinden geleni yapabilirler. 

İlginizi Çekebilir: Gezegenlerin Anlamları ve Sembolleri 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Aşk ve İlişkilerde Yengeç Kadını 

Yengeç burcu kadını aşk hayatı nasıldır? Yengeç burcu kadınları, kendilerini aşka tamamen adadıklarında son derece sadık bir partner olurlar. İnce detayları hatırlamada oldukça yetenekli olan yengeç burcu kadınları için sayılar ve tarihler onlar için büyük önem taşır. Sevdikleri erkek dışında kimseye ilgi duymazlar ve sadece sevdikleri adamı düşünürler. 

Yengeç burcu kadınları, sevdikleri erkeği sahiplenirler. Partnerlerine karşı koruyucu bir tavır sergileyerek hem onları mutlu ederler hem de harika bir anne olurlar. Yengeç burcu kadınları, karşılarındaki erkeğin sayılara ve tarihlere değer vermesini beklerler. Bu özelliğe sahip olmadığı durumda, yengeç kadınları kendilerini sevilmemiş hissedebilirler. 

Yengeç burcu kadınlarının kalplerini kırmamak son derece önemlidir, çünkü bir kez kırıldıklarında geri dönüşleri zordur. Bu burca ait olan kadınlar, sevgiye ne kadar çok değer verilirse, o kadar bağlılık gösterirler. Bununla birlikte, yengeç kadınları zaman zaman kıskançlık duyguları da yaşarlar. Onlara verilen değer, aynı ölçüde karşılık bulacaktır. 

Yengeç burcu kadınları, cinsel konularda utangaç bir yapıya sahiptirler. İlişkide ilk adımı partnerlerinden bekleyen yengeç kadınları, genellikle kendilerini geri planda tutmayı tercih ederler. Arzularını ve isteklerini içlerinde saklayan yengeç burcu kadınları, partnerlerinin adımlarını takip ettikten sonra tutkularını ortaya koyabilirler. 

Yengeç burcu kadınları, sevdikleri birinden ayrılsalar bile kolayca başka bir ilişkiye girmeyebilirler. Sadakatleri, yengeç kadınlarını çekici kılan özelliklerden biridir. Tek gecelik ilişkilerden hoşlanmazlar. Duygusal bir yapıya sahip olan yengeç burcu kadınları, sevdikleri partnerlerine bağlı oldukça tutkulu bir cinsel yaşama sahip olurlar. 

Yengeç burcu kadınları, ilişkilerinde birden fazla fanteziye sahip olabilirler, ancak bunları partnerlerine ifade etmekten çekinebilirler. Yengeç kadınlarının hafızası güçlüdür, kolaylıkla unutmazlar. Yengeç burcu kadını cinsellik hayatında kendilerini geride tutan yapıya sahiptirler, öncelikle partnerlerinin isteklerini ve arzularını düşünmeyi tercih ederler. 

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

İlginizi Çekebilir: Kan Pıhtılaşmasını Önleyen Besinler

Yengeç burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır? Yengeç burcu kadınları son derece duygusal bir kişiliğe sahiptir. Değer görmek, özel hissetmek onlar için çok önemlidir. Bu nedenle kendilerini özel hissettirecek bir erkek ararlar. Güvenlik ve aile yaşamı hayatlarında büyük bir öneme sahiptir. Yengeç kadınları, gözü dışarda olan erkeklerden hiç hoşlanmazlar ve güven duygusu uyandıran erkeklerden çok etkilenirler. 

Instagram hesabımızı takip ederek güncel bilgilerden ve yazılardan haberdar olabilirsiniz. Sitemizin Instagram hesabına erişim sağlamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. 

deneme bonusu veren siteler https://casinositeleri.org/ https://yatirimyontemleri.net/ deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu <deneme bonusu veren siteler <deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler casino siteleri deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler