Tarot Falına Göre 25 Ekim – 31 Ekim Haftası Seni Neler Bekliyor?

Bir Tarot kartı seç ve bu hafta seni iş, okul, aşk konularında nelerin beklediğini hemen öğren! Hadi kart seçmeye!


Tarotun gizemli dünyasına hoş geldin! 25 Ekim – 31 Ekim haftasında seni neler bekliyor? İş hayatında neler olacak, eğitim hayatında seni bekliyor peki aşk işleri ne alemde sorularının cevabı işte burada! Şimdi derin bir nefes alıp rahatla. Ardından da kartlara odaklan ve kendine yakın hissettiğin kartı seç. 

 1. Kartlara odaklanarak tüm enerjini yolla ve seni çeken kartı hemen seç!

Tarot Falına Göre 25 Ekim - 31 Ekim Haftası Seni Neler Bekliyor?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Dünya

  Bu hafta sizler için oldukça hareketli geçecek. Yarım bıraktığınız işleriniz, sınavlarınız bu haftanın ana konularını oluşturuyor. Biraz zorlu ve yoğun geçecek bir haftaya merhaba derken biraz esnek olmaya çalışmalısınız. Olaylara karşı katı ve ısrarcı bir tutumdan ziyade alternatif çözüm önerilerine açık olmalısınız. Ulaşmanız gereken yerlere disiplin ve istekle ulaşabileceksiniz. Boğa, Aslan, Kova ve Akrep burçlarıyla sıkı bir iletişim ağı görülüyor. Aşk konusunda ise partnerinizle ilişkiniz saha ciddi bir hal alabilir. Partnerinizle birlikte vakit geçirmek için etkinlik planları yapabilirsiniz.

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Kupa Üçlüsü

  Bu hafta arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle güzel vakit geçireceğiniz oldukça sosyalleştiğiniz bir hafta oluyor. Eğer ruh haliniz kötüyse size ilk tavsiyemiz sevdiklerinizle bu hafta içinde bol bol vakit geçirin. Bu durum bir süredir değişmeyen birçok şeyi olumlu olarak değiştirecektir. Aynı zamanda gerekli motivasyonu sevdiklerinizden alacağınız bir hafta sizi bekliyor. Henüz size açılmamış bir partneriniz veya teklif beklediğiniz birileri varsa sıkı durun bu hafta o hafta! Yeni insanlar tanıyabilir, yeni işler alabilir veya yeni kazanç kaynakları bulabilirsiniz. Bolluk ve bereket dolu bir haftaya merhaba deyin!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Değnek Kralı

  Kendinizden emin bir duruş sergilediğiniz ve insanların sizdeki ışığı fark edeceği bir hafta sizleri bekliyor. Bağlılık duyduğunuz, yapmak istediğiniz işlere karşı daha güçlü tutkular hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Beklediğiniz haberlerin size bu hafta ulaşacağını söyleyebiliriz. Resmi işleriniz ise bu hafta çözüme ulaşıyor. Otorite olarak gördüğünüz, bilgeliğine güvendiğiniz bir erkek tarafından desteklenebilir, bu kişiden bir yardım alabilirsiniz. Aşkta ise artık kurul düzene geçme vakti! Özellikle eril tarafın artık ne istediğini bildiği, bu yönde kararlar aldığı bir haftadasınız.

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Değnek Şövalyesi

  Bu hafta sizi tutabilene aşk olsun! Kendinizi ön plana çıkardığınız, sonunu düşünmeden bile olsa her duruma pat diye giriştiğiniz bir haftadasınız. Bu kadar hız ve hareketlilik size ufak hatalar yaptırabilir, dikkatsizce davranmanın sonucu ufak yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Yapılmasını bekleyen işleriniz için gerekli enerjiyi ve motivasyonu bu hafta bulabileceksiniz. Şimdi işe girişme vakti! Aşk konusunda ise tutkuların hakim olduğu bir haftadasınız. Ancak dikkat! Ani tepkiler ve olası tartışmalardan uzak durmakta fayda var.

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Güneş

  Bu hafta sizi oldukça mutlu edecek birkaç güzel haber alabilirsiniz. Enerjinizin yerinde olduğu ancak sizin yerinizde durmayacağınız vakitlerdesiniz. Kendinizi ortamlarda gösterebileceğiniz, adeta bir güneş gibi parlayacağınız bir haftaya merhaba deyin. Işığınızın nerede yanacağına karar vereceğiniz, gelecek ile ilgili planlar ve girişimlerde bulunacağınız bir dönemdesiniz. Bu hafta sizi neyin mutlu edeceğine, kendinizi “tam” ve “bütün” olarak gösterebileceğiniz alanları keşfedebilirsiniz. Ancak ufak bir uyarı! Rehavete kapılmamaya ve kibirli davranışlardan kaçınmaya dikkat edin. Eğer aşkı bulamadıysanız bu kart yeni birinin geldiğinin habercisidir.

  Sonucunu Paylaş
 6. Test sonucu

  Tılsım Sekizlisi

  Sizin için bu hafta çalışma, çalışma ve çalışma demek! Kendinizi işinize veya eğitim alıyorsanız bu eğitime adayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Düzenli ve disiplinli bir haftada kendinizi çok yormamaya dikkat edin. Sevdiklerinizi ihmal etmeniz onlardan tepkiler almanıza neden olabilir. Ancak nihayet bilgilerinizi, pratiğe döktüğünüz ve kazanç sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Yatırımlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bir şeyler için çabalama dönemindesiniz. İstediğiniz ilişki için adımlar attığınız, partnerinizden de somut adımlar göreceğiniz bir hafta yaşayacaksınız!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.