Tarot Falına Göre 22 Kasım 28 Kasım Haftası Seni Neler Bekliyor?

Bir Tarot kartı seç ve bu hafta seni iş, okul, aşk konularında nelerin beklediğini hemen öğren! Hadi kart seçmeye!


Tarotun gizemli dünyasına hoş geldin! 22 Kasım 28 Kasım haftasında seni neler bekliyor? İş hayatında neler olacak, eğitim hayatında seni bekliyor peki aşk işleri ne alemde sorularının cevabı işte burada! Şimdi derin bir nefes alıp rahatla. Ardından da kartlara odaklan ve kendine yakın hissettiğin kartı seç.

 1. Kartlara odaklanarak tüm enerjini yolla ve seni çeken kartı hemen seç!

Tarot Falına Göre 22 Kasım 28 Kasım Haftası Seni Neler Bekliyor?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tılsım ikilisi

  Bu haftaya başlarken bir şeyleri dengeye oturtmaya çalışacaksın. İş ve eş, aile ve okul gibi ikilikler üzerine gidip geleceğiniz uzun bir hafta sizi bekliyor. Somut adımlar atmadan önce yere sağlam bastığınızdan emin olarak ilerleyin. Finansal kaynaklarınızı iyi koruyun. Yatırım yapmadan önce iki kere düşünün. İlişkiler konusunda ise kafası karışık bir sevgiliyi ifade eder. Öte yandan bir sürecin döngüye takılmasını ve konuya farklı bir bakış ile bakılmasını ifade eder.

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Kılıç Onlusu

  Bu haftaya ihanetler ve sizi üzecek haberler ile başlayabilirsiniz. Açık düşmanlarınızdan beklemediğiniz hamleler görebilirsiniz. Depresyona meyilli olmaya yatkın bir haftaya giriş yaparken pozitif düşünmeli kötü olaylardan ders almayı bilmelisiniz. Bu kart beklenilen haberin gelmeyeceğini ve hayal kırıklıklarını ifade eder. Ancak öte yandan gecenin en karanlık anının şafak sökmeden önce olduğunu unutmayın! Aldığınız derslerle yolunuza devam edin. 

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Kupa dörtlüsü

  Hayata karşı memnuniyetsiz ve tatminsizlik yaşayacağınız bir haftada tüm bu tatminsizliğinize rağmen hayatın size bir şans daha vereceğini görebilirsiniz. Ancak başınızı kaldırıp bakarsanız! Bu hafta görevlerinize karşı bir motivasyon eksikliği hissedebilir evden bile çıkmak istemeyebilirsiniz. Sahip olduklarınızın farkına vararak kendinize gelmelisiniz. Hayat her zaman fırsatları önünüze getirmez neyi kaçırdığınızı fark edin! Planlarınızı uygulamaktan geri kalmayın.

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Değnek beşlisi

  Hafta boyunca rakipleriniz ile yarışacağınız bir sürece merhaba diyorsunuz. Birçok konuda insanlarla mücadele edebilir kendinizi savaşlar içinde bulabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalarak barışçıl yolları tercih etmeniz sizi başarıya götürecektir. Ayrıca bu hafta ilişkiler konusunda da partnerle bir tartışma veya kısa süreli bir bitiş yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıkları konusunda esnek olmalı her seçeneği değerlendirmelisiniz. Farklı bakış açıları size yeni fırsatlar getirebilir.

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Kupa altılısı

  Bu hafta nostaljiye doyacağınız, eskileri hatırlayacağınız bir hafta oluyor. Geçmişi ve güzel anılarınızı düşünebilir eski sevgilinizi tekrar hatırlayabilirsiniz. Eski dostluklarınız ve sevgilinizden haber alabilir onlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Haftanın en güzel kısmı ise bol bol hediyeler alacağınız kısmı! Beklediğiniz teklif ya da bir hediye varsa bu hafta bunlar size geliyor. Akışta kalmayı unutmayın. Geçmişin anıları her ne kadar güzel olsa da bugünü yaşamaktan da geri kalmayın!

  Sonucunu Paylaş
 6. Test sonucu

  Değnek dokuzlusu

  Korkularınızla yüzleşeceğiniz zorlukların motivasyon kaybı yaşatacağı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu haftanın konusu başaramama korkusu ve travmalarınız. Kendinizi yetersiz görebileceğiniz ve sıkışmış hissedebileceğiniz anlarınız olacaktır. Bu durumlarda sakinliği koruyup elinizdeki fırsatlara bakmalısınız. Apır savaşlardan çıkmışsanız da biraz dinlenme vakti. Yorucu günlerden sonra biraz inzivaya çekilip nefes almaya odaklanmalısınız. Yolun çoğun bitirdiniz ve son düzlüktesiniz bu sebeple biraz mola alın, güç toplayın.

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.