Tarot Falına Göre 1 Kasım – 7 Kasım Haftası Seni Neler Bekliyor?

Bir Tarot kartı seç ve bu hafta seni iş, okul, aşk konularında nelerin beklediğini hemen öğren! Hadi kart seçmeye!


Tarotun gizemli dünyasına hoş geldin! 1 Kasım – 7 Kasım haftasında seni neler bekliyor? İş hayatında neler olacak, eğitim hayatında seni ne bekliyor peki aşk işleri ne alemde sorularının cevabı işte burada! Şimdi derin bir nefes alıp rahatla. Ardından da kartlara odaklan ve kendine yakın hissettiğin kartı seç!

 1. Kartlara odaklanarak tüm enerjini yolla ve seni çeken kartı hemen seç!

Tarot Falına Göre 1 Kasım – 7 Kasım Haftası Seni Neler Bekliyor?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tılsım Ası

  Bu hafta maddi anlamda yeni fırsatların kapınıza geleceği ve bu fırsatları değerlendirirseniz de olumlu dönüşler alacağınız bir süreçtesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bu hafta tam da bunlar için harika. Evren sizi destekliyor ve önünüze sayısız fırsat sunmaya devam ediyor. İlişkiler konusunda beklediğiniz bir özür veya adım varsa bunların bu hafta size verileceğini söyleyebiliriz. Bir süredir sıkıntılı ve zorlu bir süreçteyseniz de bu sürecin çok kısa bir vakit içerisinde biteceğini ve fırsatların tam da ihtiyacınız olduğu an size geleceğine şahit olabilirsiniz.

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Kılıç Kralı

  Bu hafta daha önce duymadığınız ve sizi bir miktar sinirlendirecek, kızdıracak haberler alabilirsiniz. Çevreniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisin. Özellikle sözlü tartışmalardan sonrasında pişman olacağınız tutumlardan uzak durmalısınız. Bitirmeniz gereken bazı bağları ise bıçak gibi kesip kurtulacağınız bir hafta sizi bekliyor. Partnerinizle ilgili beklenmedik olaylar ve durumlar yaşayabilirsiniz. Aklınızda bir kişi varsa bu kişiden uzaklaşma söz konusu.

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Kupa Ası

  Bu haftanın ana teması sizler için duygusallık. Tam bir duygusal tatmin yaşayacağınız harika bir hafta sizleri bekliyor. İsteklerinizi ve dileklerinizi artık hayata geçmelisiniz. Bunlar için somut adımlar atabileceğiniz fırsatlar kapınıza geliyor. Güvenli alanınızdan biraz uzaklaşarak ve risk almayı benimseyerek adımlar atmalısınız. İsteklerinize kavuşmanın yolu cesur ve özgür olmaktan geçiyor. Bu hafta romantik teklifler alacağınız, ilişkilerinizde ise her şeyin çok daha güzel olacağı bir sürece giriyorsunuz. Evrenin desteği sizinle!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Kılıç Beşlisi

  Bu hafta geçmişe dönerek yaptığınız hatalar veya hayatınızdan çıkıp giden insanları düşündüğünüz bir hafta olacak. Yarım bıraktığınız ya da eski projelerinize dönüp bakmak yerine elinizdekilerin değerini bilmelisiniz. Planladığınız yeni işlerden verim almanız için geçmişi serbest bırakmalısınız. Bu hafta sizler için savaştığınız her konu için “Her şey mubahtır” şeklinde geçecek. Deniz yolculukları yapabilirsiniz. Olaylara temkinli yaklaşmakta ve iyi analiz etmede sizler için büyük fayda var.

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Tılsım Beşlisi

  Bu hafta sizler için biraz zorlu ve yavaş geçebilir. Ancak önünüze çıkan engellere rağmen hala umut dolusunuz. Olayların iyi yönlerini görmek size ihtiyacınız olan motivasyonu verecektir. Problemli ilişkiler için ise her şeye rağmen bir çaba harcama, ilişkiyi toplama adımları göreceksiniz. Ek olarak gireceğiniz yeni çevrelere uyum sağlamaya çalışmalı ve bu yönde ilerlemelisiniz. Unutmayın ne kadar karanlıkta olursanız olun umut ışığı gecenizi aydınlatacaktır!

  Sonucunu Paylaş
 6. Test sonucu

  Kupa Şövalyesi

  Uzun zamandır beklediğiniz haberleri nihayet alacağınız, pembe gözlüklerle hayata bakacağınız harika bir hafta sizi bekliyor. Romantik konularda beklentide olduğunuz konuda karşı taraftan adımlar geliyor. Duyguların açıkça konuşulduğu bir haftaya merhaba deyin. Kendinize de vakit ayıracağınız, dünya dertlerinden biraz soyutlanacağınız bir haftadasınız. Eğer hayatınızda kimse yoksa su grubu burçlarından bir birey ile tanışabilir ve romantik hislere kapılabilirsiniz. Çok fedakar olmamaya dikkat edin!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir