Hangi Winx Club Perisisin?

Karakterine göre hangi Winx perisi olduğunu söylüyoruz!


Kız-erkek fark etmeksizin hepimizin deli gibi izlediği, etraftaki her eşyanın hatta dondurmaların bile Winx'li olduğu o güzel çocukluk dönemlerimizi unutmak mümkün değil. Dönemin en ikonik çizgi dizilerinden biri olan Winx Club hâlâ adından söz ettirmeyi başarabiliyor. Küçükken "Ben Stella'yım, ben Bloom'um!" dediğimiz bu güzel karakterlerden acaba hangisi sensin? Haydi hemen öğrenelim!

 1. 1 Arkadaş grubunda hangi roldesin?

  1. Grubun en konuşkanıyım. Etrafıma neşe saçar ve ortamın pozitif enerjisini yükseltirim.
  2. Grubun lideriyim. Atak biriyim, bela da dahil her şeye koşarım.
  3. Grubun en içine kapanık olanıyım. Hayaller, karamsarlık ve neşe üçgeninde yaşıyorum.
  4. Grubun beyni benim. En mantıklı kararlar benden çıkar.
  5. Grubun annesiyim. Yardıma ilk ben koşarım. Herkesi bir arada tutarım.
  6. Grubumda biraz dışlandığımı hissediyorum.
 2. 2 En sevdiğin renk ne?

  1. Kırmızı
  2. Yeşil
  3. Pembe
  4. Mavi
  5. Sarı
  6. Turuncu
 3. 3 Aşk işleri desek..?

  1. Âşık olduğum insan için gerekirse uçurumdan gözümü kırpmadan atlarım.
  2. Toksik ilişkiler içinde olabiliyorum, kötü tercihlerim var. Doğru insanı bulamadım.
  3. İlişkilerim çok romantik geçer. Toplumda "mıçmıç ilişki" dedikleri tarzdan.
  4. Aşka karşı biraz mesafeliyim, duygularımdan çok mantığıma önem veririm.
  5. Aşktan yana bir türlü yüzüm gülmedi ama yine de aşka küsmedim.
  6. Çok hassas, çekingen ve duygusal olabiliyorum. Karşımda da nahif bir insan olsun isterim.
 4. 4 Burcunun olduğu şıkkı seç!

  1. Aslan / Terazi
  2. Yay / Koç
  3. Balık / Yengeç
  4. İkizler / Kova
  5. Başak / Oğlak
  6. Boğa / Akrep
 5. 5 Hobin ne diye sorsak?

  1. Müzik dinlemek ve dans etmek
  2. Alışverişe çıkmak ve güzel kombinler yapmak
  3. Doğa yürüyüşleri ve bitki yetiştirmek
  4. Spor yapmak ve kamp gibi hareketli aktiviteler
  5. Teknolojik ürünlerle vakit geçirmek, oyun oynamak
  6. Kitap okumak ve yeni şeyler öğrenmek
 6. 6 Olumsuz yanların nedir?

  1. Bazen bencil ve egoist olabiliyorum. Kendimi çok överim.
  2. Sabırsız ve inatçıyım. Karar verirken sonunu düşünmem.
  3. Öfkeyle düşünmeden hareket edebiliyorum ve kırıcı oluyorum.
  4. İnsanları çok fazla eleştiriyorum ve soğuk görünebiliyorum.
  5. Utangaçlığım yüzünden özgüvenim düşük ve kararsız biriyim.
  6. Çok gururluyum ve bazen olaylara tek pencereden bakıyorum.
 7. 7 Bir sihirli gücün olsaydı kaynağının ne olmasını isterdin?

  1. Ateş
  2. Güneş
  3. Toprak
  4. Su
  5. Teknoloji
  6. Müzik
 8. 8 Bu hayatta neyi başarmak isterdin?

  1. Bilimde çığır açmak ve yeni bir buluşta bulunmak
  2. Dünyanın en iyi tasarımcısı olmak
  3. Dünyaca ünlü bir müzisyen olmak
  4. Dünyayı yemyeşil ve tertemiz hâle getirmek
  5. Dünyanın en başarılı sporcusu olarak tarihe geçmek
  6. Metafizik ve parapsikoloji alanda yeni şeylere imza atmak
 9. 9 Sence sende eksik olan ne?

  1. Sabır
  2. Çalışkanlık
  3. Düzen
  4. Empati
  5. Özgüven
  6. Çok yönlülük
 10. 10 Son olarak kızdığında ve üzüldüğünde nasıl oluyorsun?

  1. Aniden parlayıp yıkıcı olabiliyorum, gözüm hiçbir şeyi görmüyor.
  2. Yanlış kararlar veriyorum ve başıma iş açıyorum.
  3. Karşımdakini kırmamaya çalışıyorum ama ben çok kırılmış oluyorum.
  4. Karşımdakiyle ağız dalaşına giriyorum, laflar sokuyorum.
  5. Karşımdakini küçümsüyorum ve soğukkanlı kalıyorum.
  6. Duygusal bir yapıya bürünüyorum ve içime kapanıyorum.

Hangi Winx Club Perisisin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Stella!

  Bu parıltı da ne böyle? Gözlerim kamaştı adeta seni görünce! Stella'ya niçin bu kadar benzediğini daha seni görür görmez anladım. Enerjin "Ben buradayım!" diyor bir kere! Güzelliğinin farkındasın, sende bir şeytan tüyü var. Bir ortama girdin mi hemen fark ediliyorsun, tüm dikkatler üstünde oluyor. Hem mükemmel giyim zevkinden hem o neşe dolu tavırlarından hem de özgüveninden dolayı kendine hayran bırakamayacağın kişi yok. Gösterişi ve şatafatı seviyorsun. Alışveriş yapmak seni çok mutlu ediyor. Güzel ve estetik olan her şey hoşuna gidiyor. Aşk deyince akan sular duruyor! Karşındaki için her şeyi yapacak kadar sevebiliyorsun o kişiyi. Her daim olaylara pozitif yandan bakabiliyorsun. Ve konu konuşmak olduğunda senden daha iyisi yok. Tabii her güzelin bir kusuru vardır. Seninki de egon. Bazen bencil düşüncelere kapılabiliyorsun. Bazen de kendini çok fazla övüyorsun. Evet harikasın ama biraz daha mütevazı olmayı deneyebilirsin!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Bloom!

  Senin içinde tıpkı Bloom gibi durdurulamaz bir ateş var! Bu ateş tüm çevreni sarıyor. O yüzden seni üzmek isteyenler yalnızca yandıklarıyla kalıyor. Zaman zaman kendine güvenemesen ve gücünün farkında olamasan da güzel dostlar biriktirmişsin. Onlar sana bunu sık sık hatırlatıyor. Bu güzel dostları da tabii ki dürüstlüğün, cömertliğin ve asilliğin ile kazandın. Çevrendeki insanlara ve ilişkilerine çok önem veriyorsun. Her şeye karşı çocuksu bir heyecanın var. Bilgiye aç bir yapın var. Özgürlüğüne çok düşkünsün. Doğuştan lider ruhlusun. Cesursun ama bazen bu cesurluğun düşüncesizce hareket etmene sebep oluyor. Ve bazen sırf inadından dolayı yanlış şeyler yapıyorsun. Bela mıknatısı gibi kendine sorunları çekiyorsun. Halbuki biraz daha soğukkanlı olursan halledemeyeceğin sorun yok. Biraz daha sabırlı olmayı deneyebilirsin. Yine de çevrendekiler seni bu ataklığınla seviyor!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Flora!

  Bahar mı geldi ne? Gözüm gönlüm çiçeklendi seni görünce! Flora'ya o kadar çok benziyorsun ki... Bir kere sen sahiden tatlı ve nahif bir insansın. Senin gibiler çok çok az kaldı. Fedakar birisin, karşındakine gerçekten değer verir ve onun mutlu olması için her şeyi yaparsın. Oldukça yardımseversin, dostlarının her daim yanındasın. Büyük değişikliklerden hoşlanmazsın. İnsanlara hep şefkat ve sabırla yaklaşırsın. Onları kırmaktan korkarsın. Karşındakine saf bir sevgiyle bağlanırsın. Olgun ve sorumluluk sahibisin. Bir işi her zaman en iyi şekilde ve layığıyla yapmak istersin. Çalışkansın ama aşırı hırslı değilsin. İlişkilerini ayakta tutmasını çok iyi biliyorsun. Tek sorun ilişkiye nasıl başlayacağın konusundaki çekingenliğin. O kadar duyarlı ve duygusal bir insansın ki bu bazen seni biraz utangaç hâle getirebiliyor. Ama bir ilişki kurduğunda onlarla aranda derin bir bağ oluşuyor. Herkesin senin gibi bir dostu olmalı!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Miusa! (Musa)

  Sen çok güzel bir insansın da değerin bilinmiyor. Tıpkı Miusa gibi! Kimi zaman çok neşeli oluyorsun kimi zaman çok karamsar. Kimi zaman capcanlı oluyorsun kimi zaman köşene çekilmiş sessizlik içinde. Seni bir ağaç dibinde yalnız başına müzik dinlerken görmemiz çok olası. Çünkü hayatın müzikle adeta bütünleşmiş. Yaşamının her ânında arkada melodiler çalıyor. Aklında hep hayaller uçuşuyor. Derin bir insansın. Aslında bu içine kapanıklığın seni iyi bir gözlemci de yapıyor. İnsanlarla empati kurabiliyorsun. Hassas bir yapın olsa da bunu alaycı tavrınla kapatmaya çalışıyorsun. Dışarıdan umursamaz gözükebiliyorsun ama içinde minnoş bir kedi var. Tabii bu kedinin ne zaman tırmalayacağı da belli olmuyor. Kimi zaman öfkeyle ani çıkışlar yapabiliyorsun ve karşındakini kırabiliyorsun. Yaşadığın duygusal şeyler seni biraz şefkat arayışına yönlendirmiş ve bu yüzden yanlış limanlara yelken açabiliyorsun. Sonra da üzüldüğünle kalıyorsun. O güzel sevgini biraz da hak eden ve seni üzmeyecek kişilere ver. Seni zehirleyecek insanlar bırak senden uzak dursun!

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Layla! (Aisha)

  İnsan biraz yorulur, bir dinleneyim der! Ama yok, senin dur durağın yok. Tıpkı Layla gibi! Çevik bir yapıya sahipsin, güçlüsün. Elbette bunu spora verdiğin öneme borçlusun. Dinç bir yapıya sahipsin, çalışmayı seviyorsun. Disiplinli birisin. Ama baskılardan hiç hoşlanmıyorsun. Baskılandığın yerden hemen kaçmak istiyorsun. Çünkü her daim kendin olmalısın! Bu benmerkezciliğin bazen seni çok gururlu bir hâle getiriyor. Kibirli olabiliyorsun ama yine de her daim hoşgörülü olmaya çalışıyorsun. Kararlı bir insansın. Bir şeyi kafana koydun mu yaparsın. Hatta bazen o kadar kararlısın ki bu yüzden olaylara tek bir perspektiften bakabiliyor ve olayın diğer boyutlarını kaçırabiliyorsun. Yeni düşüncelere ve değişime biraz daha açık olmalısın. Biraz duygusal ve içine kapanık bir yapın var. Sıcakkanlı olsan da bazen ne düşündüğün ve hissettiğin okunamıyor. Gizemli bir tarafın da var. Dolayısıyla kimi zaman kendini yalnız hissedebiliyorsun. Ama çevrende güzel dostların var biraz daha olumlu yanlara odaklan!

  Sonucunu Paylaş
 6. Test sonucu

  Tecna!

  Soğuk rüzgârlar esiyor gelen de kim? Gelen Tecna olmadığına göre sen olmalısın! Dışarıdan mesafeli göründüğünü sanırım sen de kabul ediyorsundur. Ama yakın çevrenin de bildiği üzere için gayet tatlış! Bir kere sen çok mantıklı bir insansın. Her olaya, her probleme soğukkanlılıkla yaklaşabiliyor ve kolayca bir çözüm yolu bulabiliyorsun. Bu da pratik zekanın bir göstergesi. Kimi zaman çok fazla eleştirel olup insanlara karışsan da her zaman onların iyiliğini istiyorsun. Bilmediğin şey yok! Araştırmayı, öğrenmeyi çok seviyorsun. Bilim alanına ayrı bir ilgin var. Teknoloji bağımlısısın desek yeridir. Oyun oynamayı sevdiğin de belli oluyor. Duygularından çok mantığına kulak veriyorsun. Dolayısıyla bu seni duygusal ilişkilerde biraz geri planda bırakabiliyor. Yahut yanlış anlaşılmalar yaşayabiliyorsun. Ama kafanın uyuştuğu insanlarla çok iyi anlaşıyorsun. Kimi zaman empati kurmakta güçlük çekebiliyorsun. Yine de çevren akıl danışmak için mutlaka sana uğruyor. Aslında duygularını birazcık daha belli etmeye çalışsan sanırım pek bir zararı olmaz ha ne dersin?

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
23
Üzgün
Komik Komik
34
Komik
Tatlış Tatlış
287
Tatlış
Sinirli Sinirli
44
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
62
Şaşkın

12 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. pelin yayında çödüğü için trendlerde 1numara jhodıfvhdıhvdıuhdsuchdıpubhfıuv

 2. lan bloom çıktım ve yemin ederimki bloomla aynı burcum ve biliyosunuzki yay burçları özgürlüğüne düşkün oldukları için bloomda düşkün ve bende düşkünüm

 3. Miusa (musa) karakteri çıktı ama küçükken hep Flora bana daha yakın geldiği, daha nahif ve sessiz olduğu için onu seçerdim (öyle olup olmasa da en azından benim aklımda böyle kaldı. Ne kadar doğru bilemem çok uzun yıllar geçti.) Şu an miusa karakterine atfedilen bu yazıların hepsi bana tamamen oturdu. Şaşırdım! :)))

 4. ben gercekten musa gibiyim zaten onj cok seviyorum o ciktj cok mutluyum soyle soyliyim tipatip onun gibiyim uste cikmasi icin random xbdbdbdbdjdbdndvdndvdndvdjdvdndvddndjdbdjdbdnddbdhdbnddvjdbd

  1. Ben tüm winx perilerini çok severdim ama her zaman sıralamamda a
   1 numara Layla (Aisha – adaşım -) , 2. Miusa, 3. Stella, 4. Flora, 5. Techna, 6 Bloom oldu. Neden en az Bloomu seviyorsun diyeceksiniz, ben onu pek bana yakın görmüyordum, o yüzden. Ayrıca, test sonuzumda da favorim, aynı zamanda adaşım olan Layla(Aisha) çıktı

 5. Çocukluğumdan beri favorim hep flora oldu doğayla fazla şekilde ilgilenmedim de hem sevgilisi hem kendisi bana çok güzel gelmişti ikisini çok yakıştırıyorum ama yeni sezonda çok kötü bir çizim kullanmışlar 7. Sezondan sonra

 6. Ben tüm winx perilerini çok severdim ama her zaman sıralamamda a
  1 numara Layla (Aisha – adaşım -) , 2. Miusa, 3. Stella, 4. Flora, 5. Techna, 6 Bloom oldu. Neden en az Bloomu seviyorsun diyeceksiniz, ben onu pek bana yakın görmüyordum, o yüzden. Ayrıca, test sonuzumda da favorim, aynı zamanda adaşım olan Layla(Aisha) çıktı

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler nettebilet.com