Hangi Şirinler Karakterisin?

İyi bir çocuk olursanız Şirinler'i görebilirsiniz fakat Gargamel'e ve Azman'a dikkat! Verdiğin cevaplara göre hangi Şirinler karakterisin?


“Uzun uzun yıllar önce, ormanın derinliklerinde, küçük yaratıkların yaşadığı gizli bir köy vardı. Onlar kendilerine Şirin derlerdi. Çok iyiydiler ve sonra…” diye başlayan çocukluğumuzun efsane çizgi filmlerinden olan Şirinler’i hatırlıyor musun? Çilek kokan bir köyde, mantar evlerde yaşayan minik bir halk ve peşindeki düşmanlar anlatılırdı. Her bölümünde ayrı bir macera ve ders barındıran çizgi film hala izlenmeye devam ediyor. Peki sen Şirinler Köyü’nde yaşasan hangi karakter olurdun? Hangi Şirinler karakterisin testini çöz, şirinleyelim!

 1. 1 Cinsiyetini öğrenerek başlayalım!

 2. 2 Kaç yaşındasın?

  1. 12'den küçük
  2. 12-18
  3. 18-40
  4. 40+
 3. 3 Birini seç...

 4. 4 Hangi yemeği daha iyi yaparsın?

 5. 5 Hangisini yapmak sana göre değil?

  1. Yalan söylemek
  2. Liderlik
  3. Çalışmak
  4. Sır tutmak
 6. 6 Hafta sonunu nasıl geçirmekten hoşlanırsın?

 7. 7 Hobilerin arasında hangisi var?

 8. 8 Arkadaşın çok sevdiğin bir eşyanı kırsa ne yaparsın?

  1. Olsun, canı sağ olsun!
  2. Üzülürüm ama bir şey diyemem. Yanlışlıkla oldu sonuçta.
  3. Çok sinirlenirim. Yenisini aldırırım.
  4. Kavga ederim!
 9. 9 Sence başarı nedir?

  1. Para
  2. Huzur
  3. Aşk
  4. Uyku
 10. 10 Hangisi sensin?

  1. Sorunun kendisi.
  2. Sorunu yaratan.
  3. Sorunu çözen.
  4. Sorundan kaçan.

Hangi Şirinler Karakterisin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Şirine

  Verdiğin cevaplara göre sen Şirine'sin! Bulunduğun ortamlarda en özgün üye hep sen oluyorsun! Ekip çalışmasında her zaman çok iyisin. Her şeye iyi uyum sağlıyorsun. Bütün güzel özellikleri barındırman başkalarını kıskandırıyor. Hep farklı düşünüp yeni bakış açılarıyla olaylara yaklaşıyorsun. Dış görünüşün de fikirlerin gibi iddialı oluyor. Kötü bir şey olduğu zaman bile olayın iyi tarafını arıyorsun. Bu bazen seni çok saf gösteriyor. Fakat oldukça bilgilisin de!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Şirin Baba

  Her şeyde uzman Şirin Baba'sın! Sen de tıpkı bu kurgusal karakter gibi çok bilgili ve deneyimlisin. Bir olay olunca insanlar hep senin yanına gelir, senden tavsiye alır. Etrafındaki insanları kötülere karşı uyarır ve onları korursun! Herkesin ihtiyacı olduğu bir arkadaşsın. Kimseyi yarı yolda bırakmazsın. İnsanlarla ilişkilerin son derece iyi. Bu yüzden bazen aksi davransan da insanlar buna takılmıyor. Çünkü sensiz yapamıyorlar.

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Gargamel

  Şirinler Köyü'nde yaşamıyorsun. O yüzden Şirinler'i bulmaya odaklanmışsın. Verdiğin cevaplara göre Gargamel'e benziyorsun. Genelde kendini düşünerek olaylara yaklaşırsın. Başkalarının senin aldığın kararlardan nasıl etkilendiğini çok önemsemezsin. Günü geçirmek için yaşıyor gibisin. İleriye dönük planlar yapmaktan kaçınıyorsun. Tabi sen asla Gargamel kadar acımasız değilsin!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Huysuz Şirin

  Sen tam bir Huysuz Şirin'sin! Her zaman surat asıp kenara çekilmekten zevk alıyorsun. Her şeyden nefret ediyorsun. Evden çıkmak sana işkence gibi geliyor. Sana bir iş yap deseler insanları dediklerine bin pişman ediyorsun. İnsanlarla konuşmaktansa odanda tek başına oturmayı tercih edersin. Asosyal yaşam stili kanına işlemiş. Çok üşengeçsin ve hayattan zevk almayı bile istemiyorsun. Buraya kadar okumadın bile!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
3
Komik
Tatlış Tatlış
7
Tatlış
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir