Hangi “Pretty Little Liars” Karakterisin?

Arkadaşlarınla her şeyini paylaşır mısın yoksa sırlarla mı dolusun? Ailenle aran nasıl? Moda mı ders çalışmak mı? Bütün bunların cevabını bu testte bulabilirsin!


Sana yapılan kötülükleri kolayca affeder misin yoksa intikam almak için çabalar mısın? Bazıları arkadaşları için başını belaya sokmaktan çekinmez. Sen olaylara nasıl yaklaşıyorsun? Mantığınla mı, duygularınla mı hareket ediyorsun? Hangi Pretty Little Liars karakterinin ruh ikizin olduğunu bulmak istersen haydi başlayalım!

 1. 1 En sevdiğin renk aşağıdakilerden hangisi?

 2. 2 Hangisi ile sevgili olma olasılığın daha yüksek?

  1. Olgun, kariyer sahibi biri... Yaşça büyük olabilir.
  2. Arkadaş ortamından biri... Çocukluk arkadaşım olabilir.
  3. Tesadüfen karşıma çıkan biri bile olabilir yeter ki güven versin.
  4. Arkadaşımın eski sevgilisi çünkü neden olmasın?
  5. Beni manipule ettiğini bildiğim halde aşık olduğum kişi.
 3. 3 En sevdiğin ders, ilgin olan alan nedir?

  1. Matematik
  2. Edebiyat
  3. Beden Eğitimi
  4. Tarih
  5. Müzik
 4. 4 Aşağıdakilerden hangisi senin tarzını tanımlar?

 5. 5 Bir baloya gideceksin... Giydiğin elbise nasıl olurdu?

 6. 6 Şimdi de maskenizi seçin...

 7. 7 Hiç yalan söyler misin?

  1. Asla!
  2. Hayat memat meselesiyse belki...
  3. Güzelsen yalan söylemiş sayılmazsın.
  4. Beyaz yalan da geçerli mi?
  5. Yalnızca aileme.
 8. 8 Yanlışlıkla cinayet işledin ne yaparsın?

  1. Polise giderim.
  2. Annemi ararım.
  3. Arkadaşlarımı çağırıp cesedi gömerim.
 9. 9 Bir panik anını nasıl yönetirsin?

  1. Hemen hızlı bir plan yaparım.
  2. Kaçarım!
  3. Aşırı heyecanlanırım, elim ayağıma dolanır.
 10. 10 Evlilik senin için...

  1. Düşünmüyorum.
  2. En büyük hayalim.
  3. Zamana bıraktım.

Hangi "Pretty Little Liars" Karakterisin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Aria Montgomery

  Sen de Aria gibi kitap kurdusun! Dolayısıyla empati kurma yeteneğin çok yüksek. Roman ve şiir okumayı çok seviyorsun. Öyle ki edebiyatla ilgilenen kimselere kendini yakın hissedip aşık bile olabiliyorsun. Olgun insanları çekici buluyorsun. Arkadaşların için her şeyi yapmaya hazırsın. Dışarıdan bakınca asi gibi görünsen de aile içinde yaşanan sorunları her zaman sen çözersin. Ayrıca aykırı tarzınla ortama girdiğinde hemen dikkat çekersin! Gösterişli aksesuarlar seni yansıtır.

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Alison DiLaurentis

  Sırlarla dolusun! Bir anda ortadan kaybolma olasılığın yüksek. En yakın arkadaşların bile senin hakkında her gün sürprizlerle karşılaşıyor. Zekanla herkesi alt ediyorsun. Çoğu zaman yaşından daha büyük davranıyorsun. Ailen ve arkadaşların için yapamayacağın hiçbir şey yok. Onları korumak uğruna her şeyi yapsan da bazen onlara karşı kin tutabiliyorsun. Girdiğin her ortamda ilginin senin üzerinde olması hoşuna gidiyor. İnsanları kendine bağımlı ediyorsun. Cesur kıyafetler giymekten de asla korkmazsın. Herkesi cezbeden auran karşısında insanlar sana imreniyor ve arkandan konuşuyor. Okuldaki o "popüler kız" var ya, işte o sensin!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Spencer Hastings

  Rekabet kanına işlemiş! Her konuda mükemmeliyetçisin. Okulda, işte, ailede, arkadaş ortamında en çalışkan ve başarılı olan sensin. Üstün zekanla insanları her zaman şaşırtıyorsun. Biri yardıma ihtiyaç duysa, koşarak sana gelir. Yabancı dil konusunda ve spor aktivitelerinde de oldukça iyisin. Risk almayı seversin. Romantik ilişkilerde hep mantığınla hareket edersin.  Duygusal olarak çökmüş olduğunda dahi sevdiklerin için fedakârlık etmekten çekinmezsin. Resmi, elit, temiz görünümlü kıyafetler seni tanımlar. Saç renginde çok değişikliğe gitmezsin. Klasik ve vintage tarzda her şeye aşıksın!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Hanna Marin

  Oldukça açık sözlüsün! Bir yerde haksızlık gördüğün zaman dayanamaz, hemen müdahale edersin. Dışarıdan bakınca sert ve insanlara karşı kaba biri algılanıyorsun. Ezilen kimselerin her zaman yanındasın. Yaptığın şakalarla ve komik hallerinle arkadaşlarını hep güldürürsün ve onlar için her şeyi yapmaya hazırsın. Ailendeki eksiklikleri başka yerlerde arıyorsun. Sık sık başını belaya sokmaktan da geri kalmıyorsun. Aşk hayatında sadıksın ve bu seni uzun ilişkilerin insanı yapıyor. Oldukça bakımlısın ve moda senden soruluyor. Pahalı markalar ve lüks giyim seni tanımlıyor!

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Emily Fields

  Son derece güvenilir bir insansın! Bunu bilen arkadaşların hep sana gelir ve sen de onları ilgiyle dinlersin. Çoğu zaman duygularını bastıramazsın ve onlara göre hareket edersin. Utangaç olduğun için bazen geri planda kalabiliyorsun. Aşkın senin için belli bir tanımı yok. "Aşk, aşktır." diyorsun ve o kişiyi yıllar geçse de bırakmıyorsun. Aileni hayal kırıklığına uğratmaktan çok korkan birisin. Sporda oldukça iyisin ve atletik bir vücudun var. Günlük yaşamda sade ve rahat kıyafetler tercih etsen de özel günlerde insanlar gözlerini senden alamaz. Saçlarında değişiklik yapmaktan ve fazla makyajdan hoşlanmazsın.

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
3
Komik
Tatlış Tatlış
6
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir