Hangi My Name Karakterisin?

Kore dizileri son zamanlarda epey popüler oldu. Bu diziler içinde adeta fırından taze çıkmış bir dizi olan My Name dizisinin hangi karakterisin?


My Name, babası öldürülen bir genç kızın, babasının katilini bulmak için polis olmasını konu alan bir dizidir. Mükemmel aksiyon sahneleri ve yerinde duygu geçişleriyle izleyenlerini hem heyecanlandıran hem duygulandıran bir yapımdır kendisi! Özellikle aksiyon ve suç içerikli diziler izlemeyi sevenlerin bu diziyi kesinlikle kaçırmaması gerek. My Name’i çoktan izlediysen ve dizideki yerini merak ediyorsan hiç vakit kaybetmeden seni testimize alalım!

 1. 1 Cinsiyetini öğrenerek başlayalım!

 2. 2 Arkadaşların seni nasıl tanımlar?

  1. Soğukkanlı
  2. Otoriter
  3. Düzenli
  4. Korumacı
  5. Umursamaz
 3. 3 Hangi türde kitaplar sana hitap eder?

  1. Aksiyon
  2. Romantik
  3. Korku/Gerilim
  4. Komedi
  5. Bilim Kurgu
 4. 4 Sence bu mesleklerden hangisi senin için biçilmiş kaftan?

  1. Polis/Asker
  2. Torbacı
  3. Öğretmen
  4. Komedyen
  5. Marangoz
 5. 5 Hangi süper güce sahip olmak isterdin?

  1. Zihin okuma
  2. Görünmezlik
  3. Uçabilme
  4. Zamanı durdurabilme
  5. Işınlanma
 6. 6 İntikam duygunu 6 üzerinden puanla!

 7. 7 Karakterine yakın olan çiçeği seç!

  1. Kaktüs
  2. Karanfil
  3. Menekşe
  4. Orkide
  5. Lale
 8. 8 Zorlu bir günün üstesinden hangi içecekle gelirsin?

  1. Türk Kahvesi
  2. Sıcak Çikolata
  3. Bira
  4. Çay
  5. Rakı
  6. Viski
 9. 9 Tehdit anında nasıl davranırsın?

  1. Anında topuklarım!
  2. Polise şikayet ederim.
  3. Planlar yapar, tehdidi ortadan kaldırırım.
  4. Kanımın son damlasına kadar savaşırım.
  5. Tehdit ortadan kalksın diye her istenileni yaparım.
 10. 10 Kavga anında hangi aleti kullanırsın?

  1. Bıçak
  2. Muşta
  3. Beyzbol sopası
  4. Tabanca
  5. Yumruklar konuşur, alete ne hacet!

Hangi My Name Karakterisin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Yoon Ji-Woo

  Yaşadığın kötü olaylar seni istemsizce soğuk ve sert birine dönüştürmüş. Dışardan bu kadar soğuk görünmene rağmen esasında o kadar sevgi dolu bir yapın var ki... Hayata olan tüm inancını yitirmiş gibi hissetsen de her şeyin mutlaka yoluna gireceğini sakın unutma! Tıpkı Yoon Ji-Woo'ya olduğu gibi hayat da insanlar da sana hak ettiğin sevgiyi vermemiş. Kötü zamanlar güçlü insanlar oluşturur derler, sen de bundan dolayı bu kadar güçlü bir karaktere sahipsin. Sana verebileceğimiz tek tavsiye, birinin seni sevmesine izin vermelisin. Bu şekilde gerçek mutluluğu bulabilirsin, intikamla değil!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Jeon Pil-do

  Senin normalde hiç kimseye bir kötülüğün dokunmaz. Sadece konu değer verdiğin şeyler olunca gözün hiçbir şeyi görmüyor! Sen de Pil-do gibi yaptığın işlere tutkunu katıyor ve olduğunun en iyisi olmak için çabalıyorsun. Karşına çıkan engeller seni korkutmak yerine daha çok hırslandırıyor. Hatta bazen o kadar kendini tehlikeden sakınmıyorsun ki bu sana fiziksel zarar bile verebiliyor. Kendine biraz daha dikkat etmelisin yoksa sevdiğin şeyleri koruyamazsın, öyle değil mi?

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Choi Mu-Jin

  İnsanları o kadar iyi manipüle ediyorsun ki bazen sen bile böyle bir şey yaptığını anlayamıyorsun! Bakışların, konuşmaların, yaptıkların insanları hemen etki altına almanı sağlıyor. Tıpkı Mu-jin gibi herkesi istediğin şekilde yönlendiriyor ve bundan gizliden gizliye büyük bir haz duyuyorsun. Ancak bize sorarsan Mu-jin gibi bir istediğin olmadığı zaman bu kadar öfke dolu olmaman gerekiyor. Keskin sirke küpüne zarar diye boşa dememiş sonuçta atalarımız. İnsanları bu kadar kontrol etmeye çalışmak seni de çevrendekileri de çok yorar bizden söylemesi!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Jung Tae-ju

  O kadar ince planlar yapıyorsun ki dizideki en stratejik karakter Jung Tae-ju bile önünde ceketini ilikler! Bir şeyi yapmadan önce sürekli planlar, aklında kırk tane felaket senaryosu kurarsın. Sence de biraz doğaçlama yaşasan hayat çok daha eğlenceli olmaz mı? Arada bunu senin de düşündüğünü, sürekli bir şeyleri planlamaktan yorulduğunu hissedebiliyoruz! Elbette bir şeyleri planlamak ve buna göre yaşamak güzel. Sadece arada kalıplardan taşabilsen çok daha güzel olur senin için!

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Do Gang-jae

  Çevrendekiler seni kötü biri olarak görüyor ancak neden öyle olduğunu kimse sorgulamıyor. Elbette ki tamamen iyi niyetli bir insan değilsin ve bunun sen de bilincindesin. Ancak daha farklı şeyler yaşamış olsaydın, çok daha farklı bir kişilik olabilirdin. Seni asla yargılamıyoruz, çünkü Gang-jae yargılandığında sonuçlarının ne olduğunu hepimiz gördük! Zaten hayattan beklentisi olmayan karakter iyice kaybolup gitmişti yalnızlığında. Sana tek tavsiyemiz, yaşadıklarının seni olmadığın kötülükte birine dönüştürmesine sakın izin verme!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.