Hangi La Casa De Papel Karakterisin?

"Bunlar hırsız mı, devrimci mi?" şeklindeki soruları aklımıza sokan La Casa De Papel dizisinin hangi karakterisin? Merak ediyorsan teste geç!


Bir grup hırsızın basit bir soygununu anlatıyormuş gibi gözüken ancak derinlerinde çok farklı içerikler barındıran bir dizidir La Casa De Papel. Yıllardan beri izleyicilerini tırnak kemirtecek bir heyecanla ekranlara kitlemeyi başaran bu dizideki karakterlerden hangisi en çok seninle benzerlik gösteriyor? Merak ediyorsan buyur seni testimize alalım!

 1. 1 Cinsiyetin nedir?

 2. 2 Dostlarına ne kadar önem verirsin?

  1. Onlar için dünyaları yakabilecek kadar.
  2. Onları asla yüz üstü bırakmayacak kadar.
  3. Onları kendilerinden koruyabilecek kadar.
  4. Kendimi onlar için feda edebilecek kadar.
  5. Onlara bana verdikleri kadar önem veririm.
 3. 3 Aşkın için neleri göze alırsın?

  1. Ölmeyi
  2. Yeni bir hayata başlamayı
  3. Alaycı gözlerin hedefi olmayı
 4. 4 Şanslılık düzeyini 1'den 6'ya kadar puanlar mısın? (1: Çok şanslı, 6: Çok şanssız)

 5. 5 Bir işi ne stilde yapmayı tercih edersin?

  1. Planlayarak
  2. İç güdülerime güvenerek
  3. Teknolojik araçlarla
  4. Kas gücüyle
  5. Kurnazlıkla
 6. 6 Risk almayı sever misin?

  1. Risk mi, ne gerek var ki böyle şeylere?
  2. Risk almak benim hayatımın mottosu
  3. Ortada eğlenebileceğim bir durum varsa bunu neden kaçırayım?
  4. Hayır asla sevmem çünkü şansa inanmam.
 7. 7 Hırsızlık yapmayı hiç düşündün mü?

  1. Evet
  2. Hayır
  3. Belki...
 8. 8 Hangisi senin ilgini daha çok çeker?

 9. 9 Hangisi seni daha çok öfkelendirir?

  1. Çaresiz bir durumda kalmak
  2. Sevdiklerime laf atılması
  3. Planımın bozulması
  4. Sevdiğim birine zarar verilmesi
  5. Numaraya getirilmek
 10. 10 Son olarak... Hiç suç sayılabilecek bir vukuatın oldu mu?

Hangi La Casa De Papel Karakterisin?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tokyo

  Sen deli dolu ve sivri dilli bir insansın. Seni belli bir süreliğine bir yerde tutabilene de iğneleyici laflarından kaçabilene de helal olsun. Dışarıdan her şeyi yıkabilecek, her engeli aşabilecek gibi bir imajın olsa da aslında bir o kadar kalbi kırık ve yaralı bir insansın. Bu nedenle sen tıpkı Tokyo gibisin.

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Nairobi

  Dobra, sempatik ve bir o kadar da çılgın birisisin. Yüreğinden geçen iyi veya kötü ne varsa olduğu gibi çıkar ağzından. Bu nedenle kendini ifade etmekte bir sıkıntı yaşamıyorsun. Çevren için çokça fedakârlık yaptığından seni herkes sevse de kendini hep ikinci plana atıyorsun. Kendine de dikkat etmeyi unutma olur mu?

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Rio

  Keskin bir zekaya ve oldukça neşeli bir yapıya sahipsin. Üzerine düşünüp hayata geçiremeyeceğin pek bir şey yok gibi. Bunun yanında o kadar bahtsızsın ki bir şekilde hep planların alt üst oluyor. Sen bulutsuz havada doluya tutulabilecek şansa sahipsin. Hangi işe kalkışsan beceriksizlikten değil de talihsizlikten ortada kalmayı becerebilen bir yapın var. Kim bilir, belki bir gün şansın da yaver gitmeye başlar. Ne dersin?

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Denver

  Sempatik, neşeli ve kıpır kıpır bir insansın. Tabii biraz çocuksu tarafın da yok değil. Hatta bu çocuksuluk bazen mantıksız bakış açılarıyla olaylara yaklaşmana sebep olabiliyor. Cesur ve mert birisisin. Gerektiğinde kendini en ön saflara koymaktan asla geri durmuyorsun. Bu da seni Denver'den başkası yapmaz!

  Sonucunu Paylaş
 5. Test sonucu

  Professor

  Yere bakan yürek yakan! Melek yüzlü şey... Hayır, böyle olmadı... Kısacası sen tezatların adamı Professor'sün. Seni dışarıdan gören seni efendi, etliye sütlüye karışmayan bir insan zanneder ancak sen bundan çok çok daha ötesisin. Dehşet bir zekaya ve kurnazlığa sahipsin. Yaptığın her hareketin tıpkı satranç oynarmışçasına düşünülmüş olması senin başarının ve zekanın en büyük göstergesi.

  Sonucunu Paylaş
 6. Test sonucu

  Helsinki

  Yerine göre sevimli, yerine göre ürkütücü ama aynı zamanda koca yürekli birisisin. Seni sevenler için adeta koca bir peluş ayıcık gibisin. Her daim sarılabileceğin ve kanatları altına girebileceğin bir koruyucu melek gibi görünüyorsun adeta. Tabii bu sevdiğin insanların gördüğü tarafın. Düşmanlarının gördüğü en önemli şey arkalarında devasa bir cisim ve vücutlarında bolca yara olacaktır.

  Sonucunu Paylaş
 7. Test sonucu

  Berlin

  Dengesiz, karizmatik ve entelektüel birisisin. Önünde meydana gelen olaylara bazen oldukça sıra dışı ve sofistike cevapların ve çözümlerin bulunabiliyor. Birazcık da insanları manipüle etmeyi seviyorsun. Bu nedenle genelde emir komutada başı çeken isimlerden oluyorsun. Tabii bu her zaman mantıklı kararlar verdiğin anlamına gelmiyor. 

  Sonucunu Paylaş
 8. Test sonucu

  Lizbon

  Otoriter, sakin ve bir o kadar da sadık bir insansın. İşini ve üstlerinin dediklerini elinden geldiği kadar, canla başla yapmaya çalışırsın. Peki ya herkesin sana iftira atıp kendini kurtarmaya çalıştığını fark etseydin? İşte o noktada düşünmeye ve kendin için en iyisini yapmaya çabalarsın. Sonuçta sabrın da itaatin de bir sınırı var değil mi?

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
2
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir