Zoom Çöktü Mü? Zoom Giriş Sıkıntısı!

Popüler videolu sohbet, toplantı ve daha birçok şey yapabildiğiniz Zoom bugün erişim sıkıntısı mı yaşıyor?


Zoom kullananlar bir süredir yaşadıkları sorunların ardından "Zoom çöktü mü?" sorusunu internette araştırmaya başladı. Pandemi süreci ile birlikte tüm görüntülü konuşma uygulamaları gibi Zoom da büyük bir ilgi kaynağı oldu ve kullananların sayısı oldukça arttı. Zoom kullananların sayısı arttıkça erişim sıkıntıları, donmalar, kasmalar ve birçok sorun da beraberinde geldi. Peki bugün yaşanan kesintinin nedeni nedir?

Zoom'da yaşanan problemin kaynağı henüz açıklanmadı fakat kullanıcıların çoğu programı açamadıkları ve internet bağlantı sorunları yaşadıkları ilk gelen bilgiler arasında.

Kullanıcılar Zoom uygulamasında problem yaşadıklarını belirtti. Henüz problemin ne olduğu bilinmiyor. Resmi Zoom Twitter hesaplarından henüz resmi bir açıklama yapılmamış. Fakat bazı web siteleri tarafından incelendiğinde Zoom uygulamasında son 1 saat içerisinde yavaşlama problemi olduğu düşünülüyor. Downdetector.web.tr adresinden alınan verilere göre son 24 saat içerisindeki Zoom geri bildirimi aşağıdaki gibidir:

Kaynakça


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.