Yeni MacBook Pro ve AirPods 3 Türkiye Satış Fiyatı Şaşırtıyor!

Apple yeni ürünlerini dün akşam tanıttı. Güncel fiyat listelerinde durum nasıl? Yeni Apple ürünlerinin fiyatları nelerdir?


Apple dün akşam yaptığı yeni Unleashed isimli etkinliğinde ürün tanıtımlarını ön plana çıkardı. Yeni Macbook Pro, iki yeni çip, AirPods gibi ürünlerin tanıtıldığı etkinlikte Türkiye satış fiyatları belli oldu. Kur farkından kaynaklı fiyatlar pek çok kişinin canını sıktı. Apple bu akşam hepimizin bir süredir merakla beklediği etkinliğini gerçekleştirdi. Yeni MacBook Pro, AirPods 3 ve Apple’ın yeni çipleri M1 Pro ve M1 Max’in beğeniye sunulduğu etkinlikte beklentilerin karşılanmadığı tek nokta yeni Mac Mini oldu. Etkinlik öncesi genel kanı, yeni Mac Mini’nin de bu etkinlikte tanıtılacağı yönündeydi. Peki ürün fiyatları ne kadar? İşte detaylar.

Yeni M1 Pro ve M1 Max’ten güç alan, 120 Hz’lik ekran tazeleme hızı ve yeni kamera özellikleriyle dikkat çeken MacBook Pro, gecenin yıldızı oldu. Ancak ona güç veren ve hız olarak her zamanki gibi adeta ‘kendini aşan’ M1 Pro ve M1 Max de sağladığı performans ile adından uzunca süre daha söz ettirecek gibi görünüyor. AirPods 3 ise yine ses kalitesi ve şarj süresi ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim vadediyor.

Türkiye fiyatları için güncellemeler cep yakıyor!

Her Apple etkinliğinde olduğu gibi gözler yine tasarımlara takıldı. Yeniliklerin yanı sıra fiyatlar da ön plandaydı. Ürünler için etkinlik esnasında dolar bazlı fiyatlar açıklanırken hemen ardından Türkiye bazlı fiyatlar da Apple Türkiye resmi web sitesi üzerinden duyuruldu. 

Dolar kurunun etkisi ve üzerine eklenen vergiler ile birlikte Apple'ın yeni ürünlerinin fiyatları yine cep yakacak cinsten. Özellikle MacBook Pro için açıklanan fiyatlar hayal kurmaya bile müsaade etmiyor.

Yeni Apple ürünlerinin fiyatları ne kadar?

  • AirPods 3: 1.999 TL
  • 14 inçlik MacBook Pro: 23.499 TL
  • 16 inçlik MacBook Pro: 28.999 TL

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir