Vivo Y53s Kaç Para?

Akıllı telefon furyasında ön plana çıkan Çin menşeili Vivo Y53S ne kadar? Bu sorunun cevabını ve modelin özelliklerini inceleyeceğiz.


Tasarım olarak mavi rengiyle ön plana çıkıyor. Cihaz, hem yapısal olarak hem de kullanım olarak oldukça güçlü bir tarza sahip. 4.5 G uyumlu mobil veri yapısıyla ön plana çıkan ürün, özellikle ince yapısıyla ilgi çekmekte. Fotoğraf makinesi konusunda kendine has bir algoritmaya sahip olan cihaz, daha net çekimlerle karşımıza çıkıyor. 8GB RAM yapısına ek olarak duruma göre artı 4GB genişletilmiş RAM yapısı bulunmakta. Hızlı şarj özelliğiyle bir saat süre içerisinde cihazınızı tamamen şarj edebiliyorsunuz. Hatta daha da hızlı.

Büyüleyici renk seçenekleri ile deneyimi arttırın!

Cihazla ilgili belki de en çok ilgi çeken nokta büyüleyici renk deneyimi oluyor. Büyüleyici teknoloji yapısıyla gökkuşağının tüm renklerini bünyesinde barındıran bu cihaz, geniş renk yelpazesi ile de oldukça güçlü bir sunum gerçekleştiriyor. Işıkta nasıl parıldadığını görmek için cihazınıza dair detayları da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Parmak izi okuyucusunun yan tarafta olması, cihazla ilgili size daha da kolay bir kullanım sunuyor. Telefonunuzu açarken aynı anda ekran kilidini açmak da işinize kolaylık sağlıyor. Bu tasarım Y53s’e zarif ve şık bir görünüm katıyor. Dahası kullanıcı etkileşimini de neredeyse zahmetsiz hale getiriyor. Ekran ışığı yanarken ekran kilidini açmak sadece 0,24 saniye sürüyor. Buna alternatif olarak, Face Wake ile bir saniye bile harcamadan siz onu elinize aldıktan sonra telefonunuz kilidini açabiliyorsunuz.

8 GB ram + 4 GB genişletilmiş ekran seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Ayrıca cihazın bir diğer ilgi çeken özelliği ise gizli bellek. 8 GB'lık Y53s'in gizli bir bellek avantajı bulunuyor. Boşta kalan ROM alanınızın 4 GB'a kadar olan kısmını, uygulamalar arası geçişi daha da sorunsuz hale getirmek için genişletilmiş RAM olarak kullanabilirsiniz. Tüm favori uygulamalarınızı indirin ve hepsini gönül rahatlığıyla herhangi bir gecikme olmadan çalıştırın.

Hızlı şarj ile 15 dakikada kullanılabilecek seviye!

Hızlı şarj yapısıyla 15 dakikada yeterli şarja erişen cihaz, sizi yolda bırakmıyor. Y53s, 33W FlashCharge, ile yalnızca 15 dakikada yeterli gücü yeniden kazanabilir. Bir başka deyişle, sabahları aceleyle evden çıkmanız gerektiğinde çok işinize yarar. 18 W hızlı şarja kıyasla %37 daha hızlı. Bu teknoloji sayesinde artık telefonunuzu yalnızca 41 dakikada %70'e kadar şarj etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vivo Y53s kaç para?

2408 x 1080 çözünürlüğü bulunan cihaz için P3 renk değerleri var. Bu sayede 6.58 inçlik bir ekran yapısına ulaşmış oluyorsunuz. Hem oyunlar için hem de diğer multimedya seyirleriniz için de kaliteli bir deneyim sağlıyor. Göz yorgunluğunu önlemek için mavi filtre modu da bulunuyor. Bunu etkinleştirdiğiniz zaman gözünüz de yorulmuyor ve mavi ışıklar tamamen süzülmüş oluyor. Bu etkileyici telefonun ortalama satış fiyatı 4.200 TL olarak karşımıza çıkıyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir