Uygun Fiyatlı Cep Telefonu Tavsiyeleri

Cep telefonu almak isteyenler için oluşturduğumuz uygun fiyatlı cep telefon tavsiyeleri ile uygun fiyatlı telefonlar için fikir sahibi olacaksınız!


Akıllı telefon fiyatlarının ülkemizde yüksek olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hem dolar kuru hem de vergiler söz konusu zengin bir fiyat içeriği var. Bu nedenle son zamanlarda artan dolar kuruyla birlikte telefonların da fiyatları yükselmiş durumda. Peki hangi telefon daha uygun? Hangi akıllı telefonları alabiliriz? Ya da hangi akıllı telefonları alırsak işimizi görür? Gelin bu konuyla ilgili olarak en azından uygun fiyatlı 4 farklı telefonu inceleyelim.

General Mobile GM 8 cep telefonu:

Bu cihaz hem geniş ekran yapısıyla hem de kullanışlı özellikleriyle tam bir orta seviye cihaz. Günümüzde telefonla yapılabilecek hemen hemen her şeyi yapabileceğiniz bu cihaz, gerek fotoğraf konusunda gerek ise video ve müzik performansları konusunda aktif bir ilerleme sağlıyor. 13 MP flaşlı ön kamerası ile oldukça keyifli bir kullanım sunan bu ürünü satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy J4 Plus 16 GB cep telefonu:

Bu cihaz da uygun fiyatla karşımıza çıkan bir başka telefon. Samsung Galaxy J4 Plus, 6 inçlik ekranı sayesinde hem başarılı bir yapıda ilerliyor hem de ekran konusunda güncel bir çalışma sunuyor. Telefon 2 GB RAM yapısına sahip ve 16 GB dahili hafıza ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda 13 MP kamera gibi yeni donanımlarla bizlere pek çok işlemi yapma fırsatı veriyor. İlgili arkadaşlarımıza duyuruyoruz.

Huawei P Smart 32 GB cep telefonu:

Bu telefon aktif kullanımlar için size yarayacak bir cihaz. Bu cihazı kolayca kullanabilir ve donanım olarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Çünkü hem 5.65 inçlik ekranı ile ilgi çekiyor hem de zarif tasarımı ile elinize tam oturuyor. Dahili hafızası ile pek çok fotoğraf çekebilir ve videolarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlı iyi bir telefon arayanlar için hem kalite hem de tasarım anlamında güzel bir seçenek olabilir.

Samsung Galaxy J7 Prime 2 32 GB altın cep telefonu:

Uygun fiyatlı olarak satışa sunulan bir diğer telefon 5.5 inçlik full HD ekrana sahip olarak ön plana çıkıyor. Galaxy J7 Prime 2 telefon konusunda oldukça başarılı. Yine ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek olan bu cihazı hızlı bir şekilde satın almak için tek yapmanız gereken güncel kampanyaları takip etmeniz olacaktır. Yeterli hafıza imkanıyla hemen hemen her günlük kullanıma cevap verecek olan bu cihaz, vazgeçilmez bir aksesuarınız olacak.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir