Twitter Blue’nun Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Twitter'ın yeni birçok özelliğini barındıran ve abonelik hizmeti olan 'Twitter Blue'nun çok tartışılacak Türkiye fiyatı açıklandı.


Sosyal medya platformlarının devlerinden olan Twitter’ın yeni birçok özelliği barından Twitter Blue. Abonelik sistemi ile çalışan Twitter Blue’nun Türkiye fiyatı açıklandı. Twitter Blue’nun fiyatı birçok kullanıcı tarafından eleştirildi.

Twitter, kullanıcılarına daha fazla özellik sunmak adına çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarından biri de Twitter Blue. Abonelik sistemiyle çalışacak olan Twitter Blue, tweet düzenleme dahil pek çok özelliği barındıracak.

Twitter Blue'nun abonelik fiyatı pek de uygun değil.

Twitter'ın App Store sayfasında yer alan bilgilere göre, Twitter Blue'nun ABD fiyatı 2,99 dolar. Türkiye fiyatı ise 30.99 TL olacak. Twitter, Avrupa'ya abonelik ücretini 2.99 euro olarak belirlediği için Türkiye fiyatı bu nedenle 30.99 TL oldu.

Twitter Blue henüz kullanıma sunulmadı.

Twitter Blue'nun henüz kullanıma sunulmadığını hatırlatmakta fayda var. Söz konusu fiyatlar, kullanıma sunulduğunda netleşmiş olacak. Bu nedenle yayımlanan bilgilerin "iddia" olduğunu da unutmayalım. Ayrıca, Twitter'in Google Play uygulamasına bakıldığında uyguluma içi satın almada Twitter Blue ibaresi yer almıyor. Sadece uygulama içi satın alımlar için 47,99 TL ücret yazdığını görülüyor.

Twitter Blue'de kullanıcıların çok istediği iki özellik var.

Kullanıcıların çok istediği tweet düzenleme özelliği Twitter Blue ile kullanıma sunulacak. "Tweet'i geri al" seçeneği ile yapılan yanlış ve hataları düzenlenme şansı olacak. Öte yandan, "Okuma modu" ile de uzun içerikleri okumak artık daha kolay olacak.

Twitter Blue'nun her geçen gün daha da ileri seviyeye taşımak için Twitter, güncelemeler yayımlayacak. Bu güncellemelerle beraber kullanıcılar: "para vermeye değer" diyebilecek. Ayrıca "Koleksiyonlar" yani yeni tema renkleri, özel uygulama simgeleri, favori tweetleri kaydedip düzenleyebileceğiniz özellikte sunulacak.

Twitter Blue ne zaman kullanıma sunulacak?

Ne zaman kullanıma sunulacağına dair bilgi henüz paylaşılmadı. Fakat abonelik fiyatları ortaya çıktı. Bu da çok fazla beklemeyeceğimiz anlamına geliyor.

Kaynak: https://www.macrumors.com/2021/05/27/twitter-blue-subscription-service-confirmed/

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir