Türknet İnternet Fiyatına Zam Yaptı!

Türkiye'nin sağlam altyapısına sahip olan Türknet, internet fiyatına zam yaptığını duyurdu. İşte yeni zam oranı ve fiyatı...


Son yıllarda yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Türknet, kulanıcılarına üzen haberi verdi. Taahhütsüz hizmet anlayışıyla kullanıcıların internet alımında birinci sırada tuttuğu Türknet, artan maaliyetler nedeniyle fiyatlara zam yapmak zorunda olduklarını duyurdu. Türknet, zam yapma nedenlerinin döviz kuru, altyapı sağlayıcılarının ve Özel İletişim Vergisi’ne (ÖİV) zam yapılmasından dolayı olduğunu söyledi. Ayrıca yıllık enflasyon ve veri kullanımındaki artışın da zam konusunda etkili olduğu belirtildi.

İnternet fiyatına yüzde 29 zam yapıldı!

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Size en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız ve yatırımlarımız sürekli devam ediyor. Ancak aynı oranda maliyetlerimiz de artıyor. Yükselen kurlar, hizmet aldığımız firmaların yansıttığı artışlar, yıllık enflasyon oranı gibi sebeplerin yüzündendir. Bu yıl ek olarak Özel İletişim Vergisi'nin (ÖİV) yükselmesi ve veri kullanımının %29 artması fiyat artışı yapmamızı kaçınılmaz hale getirdi. Biz her zaman olduğu gibi kullanıcılarımızı düşünerek bu artışı olabilecek en minimum miktarlarda yapmaya çalıştık. Yılda bir kez yaptığımız fiyat artışı ile temmuz ayı itibariyle kullandığınız hizmetin fiyatı 99,90 TL olacak."


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir