Redmi Buds 3 Kulaklığının Özellikleri ve Fiyatları!

Redmi Buds 3 kulaklığının özellikleri ve fiyatları nedir? Gelin, bu harika kulaklığı hep birlikte inceleyelim.


Redmi Buds 3 kulaklık modeli; kulak içi olması, kompakt tasarımı ve oldukça uygun fiyatı ile kullanıcıların ilgisini çekiyor. Gelin, bu harika kulaklığı hep birlikte inceleyelim: Redmi Buds 3 kulaklık modeline ait şarj kutusu, cepte bile taşınacak derecede küçük olmasıyla birlikte size hiçbir şekilde yer sorunu yaşatmayacaktır. Ergonomik ve kulaktayken çok rahat bir dinleme deneyimi sunan Redmi Buds 3 kulaklık modeli, yarı kulak içi tasarımlara göre de oldukça hafif bir yapıya sahiptir.

Kulaklığın kutusundan ayrıca bir adet de USB-C kablo bulunmakta. Ve bu kabloyu telefonunuzun şarj adaptörüne takarak kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. Yine bu USB-C kabloyu aynı zamanda bilgisayara da bağlayabilirsiniz ancak adaptöre taktığınızda kulaklığınızı çok daha kısa sürede şarj etmeniz mümkün. Şarj kutusunun ön yüzeyinde gayet fonksiyonel olmak üzere LED ışık ve eşleştirme tuşları bulunur. 

Xiaomi telefonunuz varsa ve bu kulaklık ile uyumluysa, kulaklığın şarj kutusu açıldığı anda eşleşme gerçekleşir. iPhone kullanıcıları ise kulaklıkları kutudan çıkardıktan sonra ek olarak şarj kutusundaki tuşlara basmalı ve o şekilde kullanmalıdır. Ve burada, Xiaomi kullanıcılarına ufak bir jest yapıldığını görüyoruz.

Redmi Buds 3 kulaklığın öne çıkan detayları!

Herhangi bir şey dinlerken kulaklığı çıkardığınızda o dinlediğiniz şey duraklatılıyor. Ve kulaklığı tekrar takmanız durumunda ise kaldığı yerden devam ediyor. Kulaklığın üzerine iki kez tıkladığınızda ise bir sonraki parçaya geçiş yapmanız ve gelen aramaları cevaplamanız mümkün. Bir şey dinlerken kulaklığa basılı tutarsanız duraklatır ve duraklamış halde basılı tutarsanız da yeniden oynatmış olursunuz. Üç kez dokunduğunuzda da bir önceki parçaya geçmek ve gelen aramaları reddetme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Bu gibi dokunmatik kontroller standartlarına sahip birçok kulaklık türünün olduğunu söyleyebiliriz. Ancak fiyat performans açısından baktığımızda, Redmi Buds 3 kulaklığın bu konudaki en iyi seçenek olduğu tartışmasız bir gerçek niteliğindedir.

20 saati bulan şarj dayanıklılığı!

Geçmiş yıllardaki ortalama bir kulaklık modeli, 3-4 saatlik arv dayanıklılığına sahipti. Redmi Buds 3 kulaklık ise şarj kutusuyla birlikte tam 20 saatlik şarj dayanıklılığı süresine sahip.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir