Piyasada Satılan Super Copy Airpodslar Alınır Mı?

Piyasada satılan Super Copy Airpodslar kaliteli mi? Avantajları ve dezavantajları neler? Alınması uzun vadede mantıklı mı?


Airpods fiyatlarının artmasından dolayı piyasada fazlaca kopyası türemeye başladı. Bazıları Iphone kullandığından ve görüntüsü için bunlara para vermeyi mantıklı bulurken bazıları ise saçma buluyor. İkisinin de fiyatları aynıysa neden görünümden başka artısı olmayan düşük kaliteli bir kulaklık alayım diye düşünebilirsiniz. Fakat Super Copy Airpodslarda Iphone’daki tüm özellikler çalışıyor.

Pop Up'tan tutun, dokunarak video durdurmaya kadar her şey çalışıyor. Bazı kişiler işte sırf bu yüzden garantili Airpods yerine bu üründen alıyor. Fakat bunlar yasal olmayan ürünler, yani herhangi bir sıkıntı yaşarsanız karşınızda ilgilenecek kimse bulamazsınız. Zaten bu tür kulaklıkların nasıl üretildiği de bilinmiyor, birden kulağınızda patlayabilir. O yüzden almadan önce iki kere düşünün.

Bizim tavsiyemiz ise bütçeniz kısıtlıysa iyi bir kablolu kulaklık almanız. Eğer bana kablosuz lazım diyorsanız orijinal ürün almanız uzun vadede sizi daha çok tatmin eder.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir