OVR’de Nasıl Arsa Alınır? OVR Arsa Almak!

Metaverse evrenleri arasında son zamanlarda popülerleşen OVR'de nasıl arsa satın alınır? Adım adım öğrenmek için rehberimizi oku!


OVR Land, kendisini Decentraland ve The Sandbox gibi platformlardan ayırarak Metaverse‘i gerçek dünyaya getirmeyi hedefliyor. Gerçek dünyanın bir replikasını oluşturan platformda ele geçirilen araziler, gerçek dünyada şekillendirilebiliyor. Arazi fiyatları genellikle arazinin gerçek dünyada bulunduğu yere bağlı olarak şekillenebiliyor. Peki, OVR’de nasıl arsa alınır?

İnsanlar dijital alana girmek yerine Metaverse'e girebilirler!

İnsanların sanal gerçeklik ekipmanı sayesinde kendilerini zihinsel olarak algıladıkları algısal evren, bazen sanal evren olarak da bilinen Metaverse olarak bilinir. İnsanlar Metaverse'in paylaşılan 3D sanal ortamında satın alabilir, hizmetlere abone olabilir, farklı insanlar ile etkileşime girebilir, oyun oynayabilir ve hatta çevredeki araziyi benzersiz zevklerine ve ihtiyaçlarına göre değiştirebilir.

Facebook'un şirket adını Meta olarak değiştirmesi ve değiştirilemeyen jetonların yükselişiyle birlikte bir zamanlar belirsiz olan Metaverse'de arazi alıp satma fikri daha yaygın hale geldi. Son dönemde rekor işlem hacmine sahip Metaverse arazilerinde sanatçılar performans sergileyebilir, markalar reklam verebilir ve şirketler toplantılar düzenleyebilir. İstanbul'da 11 bine yakın parsel alındı.

OVR'de arsa nasıl satın alınır?

Her platformun kendi jetonu sanal arazi satışları yapmak için kullanılır. Araziyi satın almak için OVR para biriminin sanal bir cüzdana iletilmesi veya platformun sanal bir cüzdana bağlanması gerekir.

  • İlk önce www.ovr.ai adresine gidip kayıt olmalıyız.
  • Sonrasında cüzdanımızı bağlayıp sağ üstte yazan Buy OVRLand kısmına tıklayıp açılan sayfada ilanlara bakmalıyız.
    Unutmayın: OVERLands NFT'lerini almak için OVR Coinlerine ihtiyacınız olacak.
  • Beğendiğiniz ilanın sağ üst kısmında "OPEN" yazıyorsa ilan teklif vermeye açıktır.
  • Son olarak teklif vermeli ve açık artırmanın (açıldıktan 24 saat sonra) bitmesini beklemelisiniz.
  • OVR'de ödenen Minimum fiyat 10$'dır.
  • Kazanan sizseniz, OVRLand'i temsil eden bir NFT basılacak ve cüzdanınıza gönderilecektir.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir