Netflix Türkiye’den İş İlanı!

Netflix, Türkiye yeni açılacak ofisi için yönetici arıyor.


Dünyanın en büyük online film/dizi izleme servis olan Netflix, son yıllarda Türkiye pazarına bomba gibi girdi. Rise of Empires Ottoman, Atiye gibi dizileri; Yarına Tek Bilet, 9 Kere Leyla gibi filmleri ile popülaritesini arttırdı. Platform yeni açacağı İstanbul ofisi için yönetici aradığını duyurdu. Peki, gereksinimler neler ve nasıl başvuru yapılır?

Gereksinimleri neler?

Pozisyona başvuru yapacak adayların sektörde en az 5 senelik bir çalışma deneyiminin olması, Türk kültürüne hakim olması, Almanca ve İngilizce hem sözel hem de yazılı iletişim becerilerine sahip olması, esnek saatlerde (bazen çalışma saatlerinden daha fazla) çalışabilmesi, hem yerli hem de yabancı hissedarlarla ilgili gerekli bilgilere sahip olması ve ortamın kalitesini arttıracak küçük detaylara dikkat eden nitelikte olması bekleniyor. Bunların yanı sıra adayın motivasyonlu, aktif ve tempolu, takımla çalışabilecek, iş yerinin ihtiyaçlarını anında karşılayabilecek; Gmail, Google dökümanlar gibi bilgisayar programlarına hakim olması bekleniyor.

Nasıl başvuru yapılır?

LinkedIn üzerinden pozisyonu duyuran Netflix, başvuru yapmak istediğinizde sizi kendi sitesine yönlendiriyor. Başvuru yapmak için buraya tıklayıp en aşağıya inerek bilgilerinizi doldurmanız ve CV'nizi yüklemeniz ya da LinkedIn profiliniz ile giriş yapmanız gerekiyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir