Logitech G102 Lightsync Gaming Mouse İncelemesi

100-200 TL aralığındaki hesaplı bir oyuncu faresi!


Uzun zamandır yeni bir oyun faresi arayışındaydım. Eskiden kullandığım Logitech G300 beni uzun bir süre boyunca idare etmişti. Fakat G300’lerde olan genel bir sıkıntıdan dolayı zamanla sağ tık kullanımının zayıflaması sonucunda oyun faresi alma zamanımın geldiğini anladım. Bütçe dostu arayışların içerisine girerek Logitech G102 Lightsync’ı satın aldım.

Fiyat performans olarak gerçekten üst düzey olan bu farenin kablo uzunluğu yaklaşık 2 metre. USB 2.0 girişine sahip bu fare 83 gram, DPI desteği de 200-8000 arasında. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7’yi desteklemekle birlikte aynı zamanda çoğu farede gördüğümüz renk değiştirme özelliğine de sahip.

Fare üzerinde 6 adet tuş bulunmakta. Sağ tık, sol tık, tekerlek, yan tarafta bulunan ileri geri tuşları ve DPI tuşu. Yan taraftaki tuşlara isteğinize göre farklı tuşları atayabilirsiniz. G300 üzerinde olan tuş fazlalığı gerçekten bayağı bir işe yarayan bir özellikti. Bu farede de olması beni mutlu etti.

Bu fareyi yaklaşık bir haftadır kullanmaktayım. G300'e kıyasla ele oturuşu biraz farklı olduğu için ilk başta garip hissettirdi fakat çok rahat bir şekilde alıştım. Tasarımı oldukça hoşuma gitti. Logitech G Hub arayüzü de oldukça sade ve kullanışlı. 100-200 TL aralığında bir fare arıyorsanız kesinlikle düşünmeniz gereken bir seçenek!

Kaynakça


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir