iOS 15 Tanıtıldı! iOS 15 Nasıl Yüklenir?

Apple'ın düzenlediği WWDC 2021'de yeni sürüm olan iOS 15 tanıtıldı. Peki, iOS 15 nasıl yüklenir? Özellikleri nelerdir? Tüm detaylar haberde...


Apple’ın her yıl düzenlediği, yeni iOS ve iPhone sürümlerinin tanıtıldığı WWDC 2021 sonrası detaylar belli oldu. Apple, FaceTime alanında birçok yeni güncelleme yaptı. Bu geliştirmeler, iPhone kullanıcılarıyla Beta sürümünden sonra buluşmak için gün sayıyor.

Apple, yeni iPhone serilerini Eylül ayında tanıtacak. Düzenlenen WWDC 2021 programında iPhone 6s ve sonrasında çıkarılan tüm iPhone telefonlar için gelecek olan iOS 15 tanıtıldı. Geliştirme süreci devam eden iOS 15 sürümüne şu anlık sadece geliştiriciler ulaşabiliyor. Beta sürümü yayımlandığı için herkesin indirip yeni gelen özellikleri deneyimlemesi mümkün. 

iOS 15 kullanıcılarına ne özellikler sunuyor?

iOS 15 sürümü ile birlikte Windos ve Android işletim sistemi kullanan kişilerle FaceTime görüşmeleri yapılabilecek. Öte yandan bu görüşmeler zamanlanabilecek. Ayrıca "Bildirim Özeti" geliyor. Bunun sayesinde gelen bildirimler otomatik olarak kategorize edilecek. Aynı tarz gönderiler ise filtrelenecek.

iOS 15 Beta nasıl yüklenir?

iOS 15 Beta sürümü ile çalışmalarına devam ediliyor. Her iOS'un Beta sürümde olduğu gibi iOS 15'in Beta sürümünde de onlarca hata ile karşılaşmanız kaçınılmaz. Uzman kişilerin de belirttiği gibi daha geliştirme aşamasında olan bir yazılımı güncellemek birçok hata ile kullanıcılar için keyifli bir deneyim olmayacaktır. Bu kapsamda bizler de henüz Beta yani geliştirilme aşamasında olan iOS 15'i yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Yine de deneyimlemek istiyorsanız buraya tıklayarak iOS 15'in Beta sürümünü indirebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir