İnternetiniz İyi Çekmiyorsa Mesh Sistemleri Tam Size Göre!

İnterneti kötü olanların derdine deva! İnternet performansı nasıl artırılır? Mesh sistemleri nedir, alınmalı mı?


Bugünkü konumuz Mesh Sistemleri… Şu an birçoğumuzun ya interneti ya da modemleri kötü. Veya operatörlerin verdiği berbat modemi kullanmak zorunda. İnterneti veya internet altyapısı kötü olanların yapabileceği bir şey ne yazık ki yok. Ama modemleri kötü olanların var! Çözüm: Router, Access Point ya da Mesh sistemi almak.

Router veya Access Point tarafında durumlar o kadar tozpembe değil ne yazık ki. Bu ikilinin bir kusuru var, o da çoğunun modeme kablo ile bağlanması. Modemin çekim kalitesi iyi olsa siz gidip bu ürünleri almazsınız. Bu nedenle tek çare olarak Mesh sistemleri kalıyor.

Mesh sistemleri bir modem değil. Bu cihazlar için menzil arttırıcıların daha gelişmiş halleri diyebiliriz aslında. Özellikle eviniz iki katlıysa bu cihazlar tam size göre! Alın, kurulumunu yapın ve olay bitti. Artık çok daha fazla menzili geniş bir internetiniz var. Hem de kablosuz! Kurulumdan sonra çok uzak olmayacak şekilde istediğiniz bir yere konumlandırabilirsiniz.

Bu cihazların güncelleme almak gibi güzel bir yanı daha var. Bu olay birçok üründe yok ve büyük bir eksi ne yazık ki. Mesh sistemleri biraz pahalı olabilir fakat gayet kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Eğer alacaksanız biraz daha biriktirin ve bunlardan alın.

Hızlı internetler dileriz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir