Instagram’da İddia: Kendi NFT Platformunu Geliştiriyor

Dev sosyal medya platformu Instagram hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Instagram kendi NFT platformunu mu geliştiriyor?


Facebook bünyesinde hizmet veren Instagram, yeni güncellemeleriyle adından sıkça söz ettirirken, yaptığı hatalarla da eleştiri yağmuruna tutuluyor. Bu kez gündeme gelme nedeni kendi NFT platformunu oluşturduğu iddiası.

Sean Williams: Instagram, kendi NFT platformu geliştiriyor!

Bu defa iddiayı ortaya Sean Williams attı. Williams'ın NFT ile iç içe olduğunu biliyoruz.

Williams sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"NFT topluluğunun neye ihtiyacı olduğu konusunda onlara fikir vermek için kılık değiştirerek topluluğumuzdaki sanatçılara ulaşıyorlar. Yapmamızı istedikleri üst düzey iş danışmanlığını, içerik oluşturucular için en iyi çalışmaları hakkında ekibe sorular sorabileceğimiz "içerik oluşturucular için daha iyi bir platform oluşturmaya yardımcı olacak bir panel" şeklinde gizliyorlar."

"Üst seviye yönetim ve geliştirici ekibinin 'ürün oluşturması' için bizden 1.000 dolarlık ‘hizmet ücreti’ ile tek taraflı bir gizlilik sözleşmesi imzalamamızı istiyorlar??? Tuhaf. Paravan bir platforma benziyor ve başka yerde bulamayacakları başarılı NFT sanatçıları olarak sahip olduğumuz içgüdüleri değersizleştirirken yaratıcı topluluğunu önemsiyormuş gibi davranmak için son on yılda sahip oldukları gücü kullanmak istiyorlar."

Kaynak: https://www.webtekno.com/instagram-nft-platformu-gelistiriyor-h110235.html

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir