Hayatımızı Değiştirecek 4 Teknolojik Ürün!

Hayatımızı değiştirecek bu 4 teknolojik ürün ile yaşama daha farklı bakabiliriz. İşte detaylar!


Teknolojik gelişmeler ve bu alanda yapılan teknolojik ürünler, şimdiye kadar hayatımızı önemli ölçüde değiştirmiş durumda. Peki bundan sonra hayatımızı değiştirecek teknolojik ürünlerin hangileri olacağını hiç düşündünüz mü? İşte, bundan sonraki hayatımızı değiştireceği öngörülen 4 teknolojik ürün!

 1. 1 FIXD


  Bir an için cebinizde bir tamirci taşıdığınızı düşünün! FIXD, işte tam da bu konuda işinize yaramakta ve arabanızda oluşan 7.000’den fazla olası soruna karşı sizi uyararak bu sorunlar henüz başınıza gelmeden önlem almanızı sağlamakta. FIXD adlı cihazı arabanızın bağlantı noktasına takarak Bluetooth ile bağlanmanız yeterlidir. Ücretsiz olan uygulaması üzerinden cihaza bağlanabilir ve arabanızın her türlü arıza vs durumunu kontrol edebilirsiniz.

 2. 2 Climate-360 Akıllı Yatak


  Climate-360 akıllı yatak sayesinde uyku esnasında kendi sıcaklık durumunuzu dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Örneğin yatağa girdiğiniz esnada kısa sürede uyumak ve kaliteli bir uyku uyumak için ayaklarınızın sıcak olması gerekir. Ancak bu durumda aynı zamanda vücudunuz da ısınacağı için bunalır ve pek de rahat uyuyamazsınız. Tam bu noktada bizlere kolaylık sağlamak için üretilen Climate-360 akıllı yatak teknolojisi, ayak ısımızı ve vücut ısımızı farklı şekillerde ayarlamamızı sağlamakta. Uykuya dalış esnasında yatak tarafından ayaklarımız ideal seviyede ısıtılırken, vücut kısmımızın da ısısı düşürülür ve kaliteli bir uykuya dalmamız sağlanır.

 3. 3 MISA


  Yeni nesil bir aile robotu olan MISA, akıllı iletişimi sayesinde tıpkı bir insan gibi çocuklarla vakit geçirir ve onlarla oyunlar oynayarak çocukların eğlenmesini sağlar. Elbette ki MISA’nın yetenekleri bunlarla da sınırlı değildir ve olarak yapay zekası sayesinde size öğretmenlik, komedyenlik, hatta ev işi de yapar ve kısacası bilim insanları tarafından size en iyi şekilde hizmet etmek için tasarlanmıştır.

 4. 4 SEGWAY S-POD


  Bir anlamda, kişisel taşıyıcı olarak işlev gösteren SEGWAY S-POD, yüksek hızlara ulaşarak dilediğiniz yere kısa sürede gidebilmenizi sağlamakta. Bu denli hızlı gidebiliyor olmasına karşılık dengesini de en iyi şekilde korumayı başaran SEGWAY S-POD, aynı zamanda sahip olduğu otomatik frenleme sistemi ile geleceğin en iyi teknolojileri arasında gösterilmekte.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir