Evinizin Işıklandırmasını Akıllı Yapın: Philips Hue Sistemleri

Evinizin ışıklandırma sistemini akıllı hale getirebileceğiniz Philips Hue sistemleri alınır mı? Fiyatı ne kadar?


Philips Hue, ister tekli aydınlatmasıyla ister çoklu lamba bağlantısıyla evinizin tüm aurasını değiştirebilmenizi sağlıyor. Tekli bağlantı aldığınızda yapmanız gereken tek işlem prize takıp telefonunuzla eşleştirmek! Çoklu sistemde ise bir köprü bağlantısı ve Philips Hue uyumlu bir lamba alıp köprü bağlantısıyla eşleştirmeniz gerekiyor.

Bunlara ek olarak bir de televizyon aydınlatma sistemi var. Onda da sistemi HDMI ile televizyona bağlıyorsunuz. Böylece televizyon markanız ne olursa olsun Ambilight sistemi oluyor.

Fakat tüm bunların bir problemi var ve birçok kişi bu yüzden almaktan vazgeçiyor. O problem ise tabii ki de fiyatı... Bir lamba 100 TL, bir masa aydınlatması ise 250 TL civarında satılıyor. Televizyon aydınlatma sistemi ise 2500 TL. Doğal olarak fiyatlar da tüketiciye oldukça pahalı geliyor.

Eğer çok denemek istiyorsanız ilk olarak tekli sistem alıp denemenizi tavsiye ederiz. Çok hoşunuza gitti ve sistemi alabilecek bütçeniz de varsa o zaman çoklu sisteme geçmeniz daha mantıklı olacaktır. Ama bütçeniz kısıtlıysa bizce bir daha düşünün.

İyi aydınlatmalar dileriz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir