×
Deprem Yardım

En Ucuz Elektrikli Isıtıcı Önerileri!

Kış geldi neyle ısınacaksınız? Doğalgaz mı, Soba mı? İkisi de değilse o zaman size elektrikli ısıtıcı önerisi yapacağız. Listemiz çok estetik. Hemen okumaya başla!


En ucuz elektrikli ısıtıcı önerileri son günlerde fazlasıyla aranıyor. Çünkü kış mevsimi geldi ve artık iyice havalar soğumaya başladı. Yakında ülkemizin bazı noktalarında kar yağışlarını görmeye başlayacağız. Zaten kar yağmasa bile havanın soğuk olduğu aşikar bir gerçektir. Eğer doğalgaz hattınız bulunmuyorsa ya da doğalgaz kullanmak istemiyorsanız elektrikli ısıtıcılara bakmanız gerekecektir.

En ucuz elektrikli ısıtıcı önerileri arasından tercih yapmak ekonomik ısınmanıza imkan sağlayacaktır. Burada en ucuz kelimesinden kastımız ürünün fiyatı ve yaktığı miktardır. Çok ucuz bir elektrikli ısıtıcı alabilirsiniz. Ancak çok fazla elektrik yakarsa hiçbir şekilde kar elde edemezsiniz. Bu nedenle listemizi inceleyerek bütçenize en iyi gelecek elektrikli ısıtıcı modellerini görebilirsiniz.

En tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi?

Az yakan elektrikli ısıtıcı tavsiye ya da ucuz fiyata satılan ısıtıcılar için tavsiye almak isterseniz doğru yerdesiniz. Birazdan sizlere açıklayacağımız listemizde hem cebinizi yakmayacak, hem elektrik faturasını gördüğünüzde sizi hüsrana uğratmayacak ürünler var. Haydi, gelin en iyi elektrikli ısıtıcıları tanıyalım.

 1. 1 Dyson Purifier Hot+Cool ısıtıcı


  En az yakan elektrikli ısıtıcı 2020 yılında olduğu gibi bu sene de Dyson şeklinde karşımıza çıkıyor. Öncelikle ürünü çalıştırmaya başladığınız andan itibaren kendi içine havadaki kötü partikülleri alıyor. Böylece Dyson ile temiz hava soluma imkanına sahip oluyorsunuz. Cihaz 40 Watt gibi düşük miktarda enerji harcamaktadır.

 2. 2 Kuas termostatlı hibrit kızılötesi ısıtıcı


  A++ elektrikli ısıtıcı arıyorsanız bu modele göz atmanızda fayda var. Ürün sadece 20 dakikada 25 metrekarelik bir odayı ısıtabiliyor. Böylece 20 dakika çalıştıktan sonra kapatabilir ya da derecesini düşürebilirsiniz.

 3. 3 KUMTEL Mh 1800 Orbit elektrikli ısıtıcı


  Günde 1 TL yakan ısıtıcılar bulmak günümüz elektrik tarifelerinde ne yazık ki zor. Ancak tasarruflu ürün arıyorsanız Kumtel’in ürününü kullanabilirsiniz. İki farklı ısı ayarı bulunan üründe ısınmama gibi bir ihtimal söz konusu olmuyor. Ayrıca özellikle çocuklu aileler için daha doğru tercih olacaktır. Çünkü üründe devrilmelere karşı güvenlik imkanı bulunmaktadır.

 4. 4 Sinbo Sfh-3394 Infrared elektrikli ısıtıcı


  A+++ ısıtıcı fiyatları daha yüksek ücretlerden karşımıza çıkıyor. Ancak Sinbıo’nun bu ürünü A kalite üründür ve fiyatı uygundur. Devrilmelere yönelik emniyeti bulunan Sinbo sayesinde elektrikten uzun vadeli tasarruf sağlayabilirsiniz.

 5. 5 Luxell Ks-2760 elektrikli ısıtıcı


  Elektrikli ısıtıcı fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Luxell’in ürünü eski tip ısıtıcı modellerindendir. Fiyatı listedeki pek çok ürüne göre daha ekonomiktir. Ancak anı kurtarmak için kullanılabilir. Sürekli kullanacağınız bir elektrikli ısıtıcı için az enerji tüketen modellere bakmalısınız.

  En ucuz elektrikli ısıtıcı önerileri içerisinden ekonomik fiyatlı ya da düşük enerji harcayan modelleri seçerek satın alabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir