En İyi Elektrikli Araçlar!

En iyi elektrikli araçlar hangileridir? En iyi elektrikli araçların özellikleri nelerdir? İşte detaylar!


Güzel havaların vazgeçilmezlerinden biri olan elektrikli araçlar, düşük hızlı olmalarına karşın, vermiş oldukları keyif ile oldukça kullanışlı bir standarda sahiptir. Gelin, en iyi elektrikli araçlara hep birlikte bakalım. Özellikle de son dönemlerde yüksek kullanım oranı ile dikkat çeken elektrikli araçlar, aynı zamanda elektrik enerjisi ile çalışıyor olmasıyla birlikte geniş bir kullanıcı kitlesi edinmiş durumda. Bu araçların son teknoloji ile üretilmesi, her türlü trafik sorununa karşı çözümcü olması ve artan yakıt fiyatlarına karşı da iyi bir alternatif sağlamasından ötürü ilerleyen zamanlarda kullanıcı ağının daha da genişlemesi bekleniyor. Peki, en iyi elektrikli araçlar arasında en çok öne çıkanlar hangileri?

  1. 1 OKAI Beetle E-Scooter


    Her ne kadar iyi de olsa ayakta kullanma zorunluluğu bulunan Scooter araçlar, bu alanda yeni bir fikir gelişimine de destek vermiş durumda. Ve bu gelişim sonucunda üretilen OKAI Beetle E-Scooter araçlar, bu harika cihazları oturarak kullanma fırsatı sunuyor. Bu modellerde, koltuk ayarı yapılabildiği gibi bir de sele takılma özelliği bulunmakta. Aynı zamanda bataryası da çıkarılabilir olduğundan, bataryayı sökerek evinizde şarj edip sonra tekrar araca takabilirsiniz.

  2. 2 Bimas Efolding 6.5 Katlanabilir E-Bisiklet


    Bimas Efolding 6.5, Türkiye’nin en çok satan elektrikli bisikletlerinden biri olmakla birlikte, oldukça şık tasarımı ile de ayrıca dikkat çekiyor. Bimas Efolding 6.5, gövdesi alüminyum malzemeden, ön çatal kısmı çelikten olup birbirinden kaliteli LED aydınlatmalara sahiptir. 270W pil gücü bulunan model, aynı zamanda 36V elektrik gücüne sahip. Aracı kullanmadığınız zaman katlayabilir ve evinizin herhangi bir köşesinde saklayabilirsiniz.

  3. 3 RKS Rs3 Pro Katlanabilir E-Bisiklet


    Henüz ilk bakış esnasında bile sizi büyüleyecek potansiyeli bulunan RKS Rs3 modeli; bizlere klasik, sade ve modern bir tasarımı aynı anda sunmakta. Toplam ağırlığı 27 kilogram olan elektrikli bisiklet, saatte de maksimum 25 km hıza ulaşabilmekte. Aracın gösterge paneli üzerinden sürüş anında ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgilendirmeyi edinebilirsiniz. Eğer siz de kalite, fiyat performans, konfor ve iddialı bir sürüş deneyimini eş zamanlı olarak yaşamak istiyorsanız,  RKS Rs3 modelini kesinlikle tavsiye ederiz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir