En İyi 5 WordPress Üyelik Eklentisi!

En iyi 5 WordPress üyelik eklentisi ile WordPress deneyiminizin kalitesini arttırın! İşte eklentiler ve özellikleri!


Bazı WordPress üyelik eklentileri, işlerinizi önemli ölçüde kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. İşte işinize en çok yarayacak 5 WordPress üyelik eklentisi!

 1. 1 MemberPress


  İçerisinde en çok özellik çeşitliliği bulunan WordPress eklentisi MemberPress adı verilen bu eklentidir. Kurulumu da oldukça basit olan bu eklentiyi direkt kullanmaya başlamak için sadece indirmeniz yeterli olacaktır. Ancak ücretli olan eklenti için bir üyelik ve ödeme planı oluşturmanız gerekir. Ödeme ve üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra kullanabileceğiniz eklenti, sayfanızdaki bazı içeriklerinizi sadece belirli üyelere göstermenizi sağlar. Ve çevrimiçi üyelik sistemleri oluşturarak bunu sadece özel üyelerine gösteren kişiler de yine MemberPress eklentisini kullanmaktadır.

 2. 2 S2Member


  WordPress’in bir diğer önemli eklentisi ise S2Member adındaki bu eklentidir. Ancak WordPress serüvenine henüz yeni başlamışsanız, bu eklenti pek de size göre bir seçenek değildir. Tamamen ücretsiz olan, ancak daha gelişmiş içeriklerini ücretli olan eklentiyi daha çok çevrimiçi mağaza yöneticileri tercih etmektedir.

 3. 3 LearnDash


  Kişilerin bir eğitim serisi oluşturarak insanların da bu eğitimi satın alabilmesini sağlayan LearnDash eklentisi de yine WordPress’in en iyi eklenti seçenekleri arasında yer alır. Ancak bu eklentinin ücretli olduğu bilgisini de sizlerle paylaşmak isteriz.  

 4. 4 Restrict Content Pro


  Oldukça basit bir kurulumu olan Restrict Content Pro eklentisi, web site üyelerinizi rütbe bazında sıralamanızı sağlamaktadır. Eklentinin birden farklı ödeme seçeceği bulunmakla birlikte, ödeme yapmanız durumunda sahip olduğunuz içerikleri dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Eklentinin ilk kurulum anı her ne kadar ücretsiz olsa da eklentiyi kullandıkça duyduğunuz ihtiyaç da artacak ve ücretli üyelik kısımlarına yönelmek durumunda kalacaksınız.

 5. 5 MemberMouse


  Eğer ki içeriklerinizi satmak istiyorsanız, MemberMouse eklentisini kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu eklenti sayesinde ürünlerinizi çevrim içi mağazalarda satabilir, hem de özel istek durumunuza bağlı olarak bu içerikleri sadece sizin belirlediğiniz özel üyelere gösterebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinize dair oluşturacağınız ödeme kısımlarının özelleştirilmesi de MemberMouse eklentisi sayesinde tamamen sizin elinizde olacaktır. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir