En İyi 10 Powerbank!

Her gün ya da sıklıkla dışarı mı çıkıyorsunuz? Yoksa bir tatile mi gitmeyi planlıyorsunuz? O zaman en iyi 10 powerbank arasından tercihinizi yapmalısınız!


En iyi 10 powerbank listemize hoşgeldiniz. Listemizde sizlere en iyi powerbankleri açıkladık. Android ve iOS işletim sistemli telefonlar eski tip telefonlara göre daha fazla şarj tüketiyor. Durum böyle olunca yolda, toplu taşımada ya da herhangi bir yerde şarjınız bitme sorunuyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu sorunları yaşamamak için yanınızda bir powerbank bulundurmak krizi çözecektir.

En iyi 10 powerbank listemizde sizler için en kaliteli ve en dikkat çeken cihazları yazdık. Bu listede cihazların isimlerine ve dikkat çeken özelliklerine dair bilgiler edinebileceksiniz. Sizin de bir powerbank arayışınız bulunuyorsa ya da elinizdeki powerbank sizi yarı yolda bıraktıysa bu listeye göz atınız. Hemen ihtiyacınız olan powerbanki bulabileceksiniz.

En iyi powerbank markaları

En iyi taşınabilir şarj cihazı almak isteyenler için öncelikle Powerbankin ne olduğunu açıklayalım. Küçük bir cihaz olan Powerbank, telefonunuzun ya da tabletinizin şarjı bittiği zaman şarj kablosunu takarak dolum yapmanızı sağlamaktadır. Piyasada yüzlerce modeli bulunan bu şarj cihazlarını rastgele almak yanlış bir seçimdir. Çünkü powerbank patlaması, yanması ya da şarj dolmaması gibi sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli seçim yapılmalıdır. Aşağıda size en iyi markaları ve modelleri sıraladık:

 1. 1 Xiaomi Mi Powerbank 3


  En iyi powerbank 2021 yılı için Xiaomi markasının bu modelidir. 20000 mAh gücündeki cihaz hızlı şarj dolum özelliği taşıyor.

 2. 2 Samsung EB-P3300X


  En iyi powerbank cihazlarının bulunduğu listemizde ikinci sırada bir Samsung ürünü görüyor. Bu cihaz 10000 mAh gücüne sahiptir. Tam dolum yaptığınız powerbankinizle telefonunuzu 2 ya da 3 kez doldurabilirsiniz.

 3. 3 Ttec ReCharger Mini Powerbank


  En iyi powerbank markası 2020 yılı için araştırmıştık. Ancak 2021 yılının sonuna gelirken adını duymaya pek alışmadığımız marka karşımıza çıkıyor. Ttec’in kademeli göstergesi bulunuyor. Ayrıca 10000 mAh gücü var.

 4. 4 Baseus M35 Mini CU Digital


  Powerbank önerisi ekşi tarafından yapılıyor. Platformda en çok önerilen taşınabilir şarj cihazları arasında bu ürün bulunuyor.

 5. 5 Deji 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı


  En iyi powerbank ekşi platformuna göre Deji’nin de aralarında bulunduğu listedir. Çünkü bu ürün tüm testlerden geçerek en güvenilir powerbankler arasında yer almıştır.

 6. 6 Xiaomi Redmi 20000 mAh Powerbank


  Xiaomi powerbank furyasına adını her zaman altın harflerle yazdırıyor. Listenin 1. Sırasından sonra 6. Sırasında da markanın ürünüyle karşılaşıyoruz.

 7. 7 Link Tech 10.000 mAh Powerbank


  Powerbank 10000 mAh kaç kere şarj eder? Diyorsanız hemen açıklayalım. Yaklaşık olarak 2 ile 3 sefer arasında şarj dolumu yapabilir. Link Tech de bu özellikte bir üründür.

 8. 8 Philips DLP10026 Powerbank


  Ürünün Qi özelliği bulunuyor. Ayrıca kablo kullanmadan Powerbank ile dolum yapmanızı sağlıyor.

 9. 9 Spigen Essential 10.000 mAh Powerbank


  Güvenilirliği elden bırakmayan Spigen olası elektrik arızalarında ürününü kapanması yönünde programlamış.

 10. 10 Anker PowerCore Select 10.000 mAh Powerbank


  Çocuklarınız için bir Powerbank alacaksanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Üründe iki şarj çıkışı olduğundan dolayı aynı anda iki telefonu doldurma imkanı vermektedir.

  En iyi 10 powerbank listemizin sonuna geldik. Sizin favoriniz hangisi?


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir