Bigo Live Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Sosyal medya platformlarından biri olan Bigo Live üzerinden nasıl para kazanılır? Eğer merak ediyorsanız sizi yazıya alalım!


Sosyalleşme ve arkadaşlık uygulaması olan Bigo Live’ın kullanım alanı her geçen gün artmaktadır. İnsanların tanışmasına ve online olarak sohbet etmesine imkan veren uygulama aynı zamanda kazanç da sağlıyor. Uygulama üzerinde canlı yayın yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bigo Live üzerinden para kazanma yolları ve aşamalarını sizlerle buradan paylaşmak istiyoruz! Canlı yayın platformu olan Bigo Live üzerinden iki farklı para kazanma yöntemi bulunmaktadır. Bunların biri aylık diğeri ise haftalık görevlerden oluşmaktadır.

Bigo Live üzerinden para kazanma yöntemleri

Canlı yayın platformu olan Bigo Live üzerinden iki şekilde para kazanma yöntemi bulunmaktadır.

  • Haftalık olarak Bigo Live para kazanma

Bigo Live uygulamasında yer alan haftalık görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Sizlere verilen belirli görevleri yapmanız gerekiyor. Haftalık olarak görevlerinizi kesintisiz yaparsanız kazandığınız para tanımladığınız kartlarınıza geçiyor. Haftalık olarak kazandığınız paraların çok fazla bir getirisinin bulunmadığını ama yine de gelir kapısı olduğunu belirtelim.

  • Aylık olarak Bigo Live üzerinden para kazanma

Aylık olarak kazanma yönteminin getirisinin daha yüksek olduğunu belirtelim. Ancak burada kazandığınız paraların görevlerinin biraz daha uğraş vermenize neden olacağını söylemeliyiz. Bu yüzden Bigo Live üzerinden para kazanmak için belirlenen kriterleri eksiksiz bir şekilde yapmanız istenmektedir.

  • Yayıncı olarak para kazanma

Bigo Live üzerinde aylık olarak para kazanmak istediğiniz zaman en iyi getiri açacağınız canlı yayınlar olacaktır. Önemli olan izlettiğiniz yayın oranı kadar hesabınıza aktarılacak olan fasulye tutarıdır. Yayıncı olarak Bigo Live üzerinde yapmış olduğunuz yayınlarda sizlere verilen fasulyelerden 210 tanesi 1  dolar. Kazancınız 210 fasulye olduğu zaman Bigo Live uygulaması hesaplarınıza otomatik olarak 1 dolar tanımlaması yapacaktır. Ancak burada fasulyeleri çekmek için Bigo Live’ın belirlediği oran üzerinde fasulyenizin bulunması gerekmektedir.

Ne kadar fasulye olunca para çekebiliriz?

Yayıncı kimliğiniz ile kazanmış olduğunuz fasulyeleri hesabınızdan çekmek istediğiniz zaman minimum olarak hesabınızda olması gereken tutarın 6700 adet fasulye olması gerekmektedir. Maksimum olarak ise 1000 Dolardan fazla çekim işlemine izin yoktur. Bu yüzden de 6700 adet fasulye kazandığınız zaman yani 32 Dolar olduğu zaman hesabınızda para çekme işlemini yapabilirsiniz.

Elmas olarak kazanılan tutarlar

Sorulardan bir tanesi de elmas olarak kazanılan paralardır. Özellikle de uygulama üzerinde edinmiş olduğunuz elmasların fiyatlarına bakalım. 42 Elmas kazandığınız zaman hesabınıza yatan para miktarı 9 TL oluyor. 297 Elmas kazandığınız zaman ise 62 TL olmakta. Bu şekilde para miktarlarının katlanarak gittiğini belirtelim. Bigo Live'da kazandığınız paraları, tanımladığınız hesap üzerinden dilediğiniz zaman çekerek sizler de Bigo Live üzerinden para kazanma şansını yakalamış olursunuz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir